Büyü çok etkili bir mucize

Aşk mevzusunda aklım oldukca karışık daha şu sebeple birini oldukca seviyordum fakat hem de o kişinin eski eşiyle yapmış olduğu görüşmeler söz mevzusuydu ve bu da beni oldukca rahatsız ediyordu. Fakat tam olarak güvenmek isterim fakat bir türlü hiç kimseye güvenemiyorum Şundan dolayı aşırı şüpheci bir insanım. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu ve ben de doğal ki onunla evlenmeyi oldukca istiyordum fakat söylediğim benzer biçimde eski eşi ile görüştüğü için acaba ona karşı bir his duyuyor mu diye merak ediyordum fakat soramıyorum. Büyü nedir diye araştırmaya başlamamın sebebi de bu vakadır.
Tedirginliğim bitti
Doğrusu bu kişiyle evlenecek olursan eğer aklımda hiçbir sual işareti kalmaması gerekiyordu. Fakat tamamen güvenmek istiyordum fakat onun bana olan sevgisinden güvenilir olmak için de doğal ki bazı önlemler almak niyetindeydim. Büyü nedir diye araştırmamın sebebi de ikimizin ilişkisini ayakta tutacak ve benim güvenimi sağlayacak bir büyüyüyaptırmayı arzu etmemden dolayı söz mevzusu olmuştu.
Itimat oldukca mühim
Medyum ismail Bey ile onun resmini telefonunu 05449174917 nolu hattı arayarak görüşmem büyünedir konusunu araştırırken oldu. Durumumu ona izah ettim ve oldukca açık yüreklilikle oldukca şüpheci bir insan olduğumu ve evlenmekten bu nedenlerden dolayı çekilmiş olduğu mi söyledim. Benim durumuma uygun bir büyüğü var ise onu yapmasını ve beni bu şüphelerden arındırması istedim. Şu an hakikaten onun yardımıyla sevdiğim insanla evli biriyim ve aklımda en küçük bir kuşku yok gelirim siz de bu kadar rahat bir beraberlik yaşarsınız.

Bundan önceki yazımız olan Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası