Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu

Platonik olarak aşık olduğum ve senelerdir aynı kişiyi sevdiğim için asla hiç kimseye bakmadığın biri vardı. Yatıp kalkıp onu düşünüyordum ve hayatımda resmen o insan takıntı haline gelmişti fakat ben de kendimi durumdan bir türlü kurtaramıyordum. Bir sürü insan bana bu mevzuda akıl veriyor yada uyarılarda bulunuyor da fakat açıkçası asla kimseyi dinlemiyordu bundan dolayı kalbime söz geçiremiyordum. Hatta internette büyü iyi mi yapılır diye araştırıyorum bundan dolayı onun da beni sevmesi tek arzumdu.
Platonik aşk bitti
O denli oldukça araştırma yapmış ve büyü iyi mi yapılır mevzusu ile ilgili yazı okumuştum ki artık benimle resmen çorbaya dönmüştü. Bu mevzuda oldukça fazla data verdi fakat ben ne yapacağımı tam olarak bilmediğim için en doğru yöntemin iyi bir Medyum ile görüşerek büyü yaptırmak bulunduğunu anladım. Aslına bakarsanız bence insanoğlu bilmedikleri mevzularda oldukça fazla dahil olmamalıdır.
Gerçek aşka kavuştum
Büyü iyi mi yapılır mevzusunda araştırma yaparken bu kadar mantıklı düşüneceğimi ben de bilmiyordum fakat demek ki aşk mevzusu haricinde kalan meseleler de hala aklımı kullanabiliyordum. Medyum ismail resmi telefon numarası 05449174917 alarak kendisini aradım da platonik aşkından bahsettim ve bu ümitsiz aşka karşılıklı aşka dönüştürmek istediğimi söyledim. Doğal ki bana destek oldu ben de size o yüzden bu yorum yapıyorum. Fazlaca kısa bir süre içinde o şahıs bana ilgi göstermeye başladı ki dünyalar benim oldu. Şu anda her şey oldukça güzeldi devam ediyor.

Bundan önceki yazımız olan Büyü çeşitleri kıskançlığı sonlandırdı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası