Büyü Yaparak Sevdiğimi Aşık Ettim

Büyü yaparak sevdiğiniz kişiyi iyi mi aşık edebilirsiniz sizlere bilgiler vereceğiz ; Bu bir çingene büyüsüdür. Ruhsal büyü dersek daha uygun olur. İnsan psikolojisine yatırmadığı şeyler için kendisince uygulama koşul koşar. İnanışlara aşkı getirecek bazı malzemelerle tesiri arttırılabilir. Fakat büyüler deki esas devamlı söylediğim şeklinde inançtır kısaca kalpten istemek olacağına kayıtsız şartsız inanmak.

Bu büyü için bir tane kırmızı taze gül, iki tane kırmızı mum ve ertesi gün güneşin doğacağı saatte kalkmanız kafi olacaktır. Uyumadan ilkin kırmızı gülü mumların arasına koyun. Şafak sökerken uyandığınızda doğuya bakan açık bir pencere önünde gülü koklarken sevdiğiniz kişinin sizinle beraber bulunduğunu hayal edin.

Gülü yeniden mumların arasına koyun ve gül solana kadar mumları asla söndürmeyin. gül solduğunda mumları söndürüp evin yakınında bir toprağa gömün.Şimdiden söyleyeyim her büyü için bazı sözler söyleyip bazı davetler yapmanıza gerek kalmamıştır. Her sihrin ayrı uygulama şekilleri vardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası