Büyücü Hocalar

Uzun seneler dışarı çıkmak mevzusunda korku ve kaygı hissediyordum. Annemin ısrarı ile ayda bir kez zorla dışarı çıkıyor ve bir an ilkin de derhal eve dönmek istiyordum. Bu aslına bakarsak düzgüsel bir durum değildi fakat uzun seneler bu şekilde geçirince normalleşmeye başlıyor. Evde de devamlı olarak bitkin ve bitkin bir halde yatıyordum. Bu halime en oldukça annem kahroluyordu. Evimize gelen akrabalarımızın gözlerini hep üzerimde hissetmeye başlamıştım. Bu bana oldukça zarar veriyor ve daha çok içine kapanık bir hale geliyordum.
Bu problemler annemi çözüm aramaya itti
Babamın da desteğiyle annem bu mevzuda eski yöntem olarak malum büyücü hocalar ile ilgili tanıdıklara danışmaya başladı. Ne yaptılarsa şimdiye kadar işe yaramamıştı. Sonrasında komşumuzun yurt haricinde olan kardeşi bizlere Medyum ismail’ın 05449174917 numarasını verdi. Derhal arayıp annem durumumu söyledi. Bu tür durumlarla fazlasıyla karşılaştıklarını ve çoğu zaman bazı olayların bu rahatsızlığı tetiklediğini söylediler.
Artık kendimi oldukça daha rahat hissediyorum
Bizlere verilen önerilere harfiyen uyduk ve sabırla güvenilir medyum olan kişiden haber bekledik. Yavaş yavaş nefes aldığımı, halsizliğimin azaldığını ve gün ışığına çıkma emarelerini kendimde gördüm. O denli mutluydum ki artık başka hiçbir hayalim kalmamıştı. Artık tek başıma sokağa çıkabiliyorum. Vakit içinde kendime dostlar edindim ve yaşamın keyfini çıkarıyorum. Sorun yaşayanlara kesinlikle tavsiyemdir.

Bundan önceki yazımız olan Büyücü medyumlar başlıklı makalemizde büyü, büyü nedir ve büyücü medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası