Büyücü medyumlar

Beş senedir aynı firmada çalıştığım bir hanıma platonik olarak aşığım. Birlikte aynı ortamlara girmiş olsak da bir türlü açılamadım. Cesaretimi bu mevzuda bir türlü toparlayıp hayatımın aşkına kendimi anlatamadım. En büyük korkum hayatına birinin girmesiydi. Bu mevzuda her gün büyük bir stres yaşıyordum. Ondan en küçük bir ışık görsem bir dakika beklemeyecektim.
Kafaya takmıştım artık buna bir son verecektim
Bu mevzuda tek sırdaşım kuzenimdi. Artık buna bir son vermem için bana devamlı cesaret ve moral veriyordu. Birini kendine aşık etmek istiyorsan fazlaca daha değişik yöntemler bulunduğunu ve bunun için güvenilir bir medyum bulmam icap ettiğini bana söylemiş oldu. Büyücü medyumlar ile ilgili web üstünden fazlaca informasyon vardı. Uzun araştırmalar sonucunda birinde karar kılıp yazışma kurdum. Bunun fazlaca rahat bir yöntemle halledilebileceğini söylemiş oldu. Aslına bakarsak o kadar da umudum yoktu. O denli çaresiz kalmıştım ki kabul ettim. Benim yapmam gerekenleri özetlemek gerekirse söyledi. Büyük aşkım için her şeye değerdi. Sonunda onu yanımda göreceksem her şeye katlanabilirdim.
Hayallerim gerçek oldu
Medyum ismail’ın 05449174917 numarasını aradığım günden bir kaç ay sonrasında sevdiğim kadının elini tutabildim. Şu anda mükemmel bir ilişkimiz var. Bana aşk dolu gözlerle bakıyor ve bu benim içimi ısıtıyor. Yalnızlık çekip, uzaktan izlediğim aşk artık kollarımda. Bu ve buna benzer mevzular ile ilgili problem yaşayan kişilere kesinlikle tavsiyemdir.

Bundan önceki yazımız olan Korkularımdan Kurtuldum başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası