Büyük Aşkıma Kavuştum

Lise çağlarımdan beri âşık olduğum fakat asla dikkatini çekemediğim, ne yaptıysam kendimi birazcık olsun beğendiremediğim, bin adım atsam bin kere itildiğim platonik aşkıma kavuşmak benim için bu dünya üstündeki en imkânsız şeydi. Tek gayem onu birazcık olsun kendime bağlayabilmek ve bu aşkımın ateşini ona gösterebilmekti fakat bu öylesine imkânsız bir şeydi ki artık asla umudum kalmamıştı. Onu her gün görmek bana daha da acı veriyor bana karşı olan her sözü umudumu ve gururumu alt üst ediyordu. Günler geçiyor ben ağlamaktan yorgun düşerken o gününü gün ediyordu. Ta ki en yakın arkadaşımın bana Medyum ismail’ı önerilmiş olduğu güne kadar.

Süratli Aşk Serüvenim

Gözüm hiçbir şeyi görmez olmuştu bu yüzden bir tek yoruma bile bakmadan hocamıza ilişkin olan 05449174917 numarayı tuşladım. Hemen sonra olacak olanlardan habersiz inançsız ve bitkin bir halde bekledim.  Medyum ismail bana bu durumda birini kendine âşık etme duası icap ettiğini söylemiş oldu ve kısa sürede uygulamaya başlayacağını belirtti. Oldukça fazla vakit geçmeden olan vakaları şaşkınlıkla izledim. Bana bu dünyadaki en imkânsız olan şahıs bir sürü adım atar hale gelmişti. Rüyada olduğumu düşünüyordum fakat gerçeğin ta kendisiydi.

Dünyanın En Mutlu Aşığıyım

En büyük aşkımın bigün ellerini tutabileceğimi ve onun bana aşkla bakacağını hayal bile edemezdim. Artık o benimdi. Her şeyin bu kadar süratli ve görkemli olacağına asla inanmazdım. Yolum iyi ki Medyum ismail ile kesişti.

Bundan önceki yazımız olan Boşanma Büyüsü başlıklı makalemizde Boşanma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası