Büyülerle mezun olabildim

Üniversitede bir hoca bana fazlaca ciddi şekilde kafayı taktı ve bir türlü beni geçirmedi. Bu hocayüzünden okulu 2 yıl uzattım ve gene de mezun olamadım artık canıma tak etmişti. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım ve kara kara acaba ona etkili olacak bir şey yapabilir miyim diye düşünürken büyüler ile ilgili bir siteye denk geldim. Okuduğum şeyler beni fazlaca etkiledi ben de bu hocaya büyü yaptırmaya karar verdim şu sebeple beni mezun etmiyordu.
Okulum uzamıştı
Açıkçası onun yüzünden kaybettim İki yıl kariyerime fazlaca ciddi zarar verecektir ve onun birazcık daha uzaması demek hayatımı mahvolması anlamına geliyordu. Büyüler ile ilgili mevzuları okudukça ben de kendi açımdan bu problemi çözebilecek bir büyü bulabileceğimi inanmaya başladım. Doğal ki fazlaca duyarlı bir mevzu olduğundan bunu hiç kimseye anlatmıyorum şu sebeple duyulursa başım belaya girebilir diye kaygı ediyordum.
Nihayet okuldan mezun oldum
Büyüler mevzusunda araştırırken Medyum ismail Bey ile tanıştım onunla tanışmam da tamamen tesadüfen bir yorum altında kendisinin resmi telefon nosu olan 05449174917 hattı öğrenmemle oluştu. Kendisini arayıp üniversitede okuduğunu ve bir hocanın bana taktığını anlattım ve bana yardım etmesini istedim. O denli iyi bir insan ki beni asla yadırgamadım ve asla iyileştirmede sorunumu da fazlaca net bir halde çözmek için derhal girişimde bulunmuş oldu. Nihayet bu büyüyü yaptırdıktan 2 ay sonrasında mezun oldum ve artık hayatıma fazlaca güzel bir halde yoluna koydum diyebilirim.

Bundan önceki yazımız olan Büyü yapmak bana fazlaca şey öğretti başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası