Büyü’nün Bozulması

Meydana getirilen büyü iyi mi bozulur bozulması için neler yapılması gerek sizlere bilgiler sunacağız ; “BÜYÜ”nün bozulması için de önereceğimiz en kuvvetli karşı etki, daha önceki sayfalarda vermiş olduğumuz “CİN korunma duası”dır;
“Rabbî innîy messeniyeş şeytânu binusbin azâb; Rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîni ve eûzu bike en yahdurun. Ve hıfzan min külli şeytânin marid.”

Bu duayı üç-beş yada daha çok şahıs büyü yapılmış kişinin evinde bir araya gelmiş olarak 300 yada 500`er kere okuyabilirler.

Bunu üç gün arka arkaya yaparlarsa daha da tesirli olur. Bu yakarış esnasında büyü yapılmış kişinin de bu duayı okuması gereklidir.

Ek olarak bir kişinin sağ elini o büyü yapılmış kişinin başına koyarak okumasında oldukca yarar olur.Ayrıca ortaya bir kab içinde su konur ve okunan dualar bu suya üflenerek hemen sonra bu kişiyeNpeyderpey içirilirse daha da tesirli olur.

Büyü yapılmış kişide ya da evinde muska bulunursa, bunu aside yada limon suyuna yada sirkeyeNatarak eritmek en geçerli yoldur.

Sihrin tesirli olması için büyücüler günün o saatinin ne saati olduğuna da bakarlar… Meselâ “Venüs saati” yada “Mars saati” benzer biçimde… Saatler mevzusunda geniş informasyon “İNSAN ve SIRLARI” kitabında
mevcuttur.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası