Çingene Büyüsü

Çingene büyüsü hakkında bilinmeyenler neler siz kıymetli okurlarımıza bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Fazlaca eski bir çingene kültürü ve eski pagan inancına ilişik büyüdür. Çingene büyüsü birbirini seven çifti ayırmak için meydana getirilen büyüdür. Sadece özelliği aldatma güdüsü yaratarak şu demek oluyor ki sadakatsizlik sonucu ayrılma getirmesidir. Hanım ya da erkekten hangisine yapılırsa yapılsın inanılmaz bir aldatma güdüsü içine girer. Bu güdü ile de hareket ederek birlikte olduğu insanı aldatır.Çingene büyüsünün etkisiyle de ne olursa olsun yakalanır. Kısaca aldatmanın ayrılığa yol açması ile sonuçlanan büyüdür çingene büyüsü Çingene büyüsüne maruz kalan şahıs bir çok vakit en yakınındaki toplumsal arkadaşlarından ya da akrabalarından bir

Çingene büyüsünün sözleri genel birgelenek olarak dededen tüm alt nesillere geçmiştir. Sihrin yapılış esnasında bir yılana gerek duyulmaktadır. En teferruatlı sadece kati tutma olasılığı olan bu yöntemle sözler eşliğinde yılanın çevresinde bir ateş yakılır. Sözler yüksek sesle söylenerek büyü gerçekleştirilir ve ateşin bir yerinden yılanın çıkması için alan açılır. Yılan oradan çıkıncaya kadar sözler tekrarlanır.

Bir öteki yöntem de ”çizha” olarak bilinmektedir. Burada da büyü yapılmak istenen kişinin en fazlaca kullandığı eşyalardan birisi(tarak,bardak, makas vs.) alınır. Bu eşyaya tılsımlı sözler okunması mümkün. Bilhassa erkekler üstünde ciddi bir ahlaksızlık ve uçkuruna düşkünlük yaratmak için meydana getirilen büyü türü budur.Hemen sonra o eşya bir yere gömülür ve üç gün süresince tılsımlı sözler okunmaya devam edilir. Sonrasında gömülen yerden o eşya çıkarılır ve akan suya bırakılır. Sihrin tesirini göstermesi beklenir. Bilhassa erkeklerde daha etkili bir yöntemdir.

Çingene büyüsüne maruz kaldığınızdan kuşku ettiğiniz anda bu sihrin bozulması derhal harekete geçilmesi gerekir. Çingene büyüsü fazlaca kuvvetli ve etkili bir büyüdür. Büyü bozmak yapımından daha zor ve ustalık isteyen bir durumdur. O nedenle fazlaca iyi bir medyum ve hocadan yardım alınmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası