Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellik Büyüsü Niçin Yapılır?

Cinsellik büyüsü niçin yapılır? Son zamanların popüler mevzularından biridir. İkili ilişkilerde cinsellik oldukça mühim bir vakadır ve birlikteliğin devam edebilmesi için gereklidir. İncelenen büyü kaynaklarında cinsellik büyüsünün iki değişik şekillerde yapıldığı görülmektedir. Cinsellik büyüsü birinin cinsel isteğini yok etmek amacı ile yapılabildiği şeklinde kişinin birine karşı yoğun derecede cinsel arzu duymasına yönelik de yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsedilen sebepler ile meydana getirilen cinsellik büyüsü kesinlikle medyum hocaların uygulaması ihtiyaç duyulan bir yöntemdir. Çoğu zaman erkeklere uygulanan bir içsel ayin olsa da aslına bakarsak her iki cins için de yapılabilir. Burada mühim olan kişinin hangi amaçla yaptırmak istediğidir. Medyum hocalar kişinin isteği üstüne cinsellik büyüsünü gerçekleştirmektedir.

Cinsellik Büyüsü Neden Yapılır?Pin
Cinsellik Büyüsü Niçin Yapılır?

Cinsellik Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Cinsellik büyüsü niçin yapılır? Benzer biçimde cinsellik büyüsü iyi mi yapılır? Sorusunu da pek oldukça şahıs öğrenmek istemektedir. Medyum hocalar cinsellik büyüsü yapımında çeşitli otlar kullanmaktadır. Ek olarak bazı dualar ve Esma-ül Hüsna okuması da yapılmaktadır. Oldukça kuvvetli etkilere haiz olduğundan asla kişinin tek başına yapması ihtiyaç duyulan bir uygulama değildir. Şu sebeple ters etkisinde bırakır göstermesi mümkündür.

Cinsel talep ve cinsel isteksizlik sebebiyle uygulanan cinsellik büyüsü değişik şekillerde uygulanabilir. Bilhassa evli çiftleri birbirinden soğutmak ve uzaklaştırmak için insanoğlu cinsel isteksizlik büyüsüne başvurmaktadır. Daha evvel arada her ne kadar büyük bir aşk ve kösnü olsa da isteksizlik büyüsünden sonrasında büyü meydana getirilen şahıs eşine karşı ilgisizlik duymaktadır.

 

Cinsellik Büyüsü Etkili Bir Büyü müdür?

Cinsellik büyüsünün etkili bir büyü olup olmadığını merak edenler için oldukça etkili bir büyü türü bulunduğunu söyleyebiliriz. Şifalı nebat ve otlar kullanılarak meydana getirilen en hususi büyülerden biridir. Eğer yetenekli ve tecrübeli medyumlarca uygulanırsa meydana getirilen amaç doğrultusunda oldukça süratli tesir göstererek karşı tarafta belirtilerin gözlemlenmesine niçin olur.

Eski çağlardan günümüze kadar uygulanan en kuvvetli büyülerden kabul edilen cinsellik büyüsü niçin yapılır? Sorusu fena niyetli insanoğlu tarafınca isteksizlik sebebiyle ile yaptırılabilmektedir.  Eğer eşiniz sizden hem cinsel hem de duygusal yönden yana uzaklaşıyorsa cinsellik büyüsünün yapılmış olmasından şüphelenmeniz gerekir.

 

 

 

 

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası