Çok Etkili Bağlama Büyüsü Duası

Bir çok insan yaşamı süresince belli başlı duygu ve davranışları baş tacı etmiştir. Bu sebeple kimi duygular kendilerini önde gösterirken, kimi duygular vardır ki oldukça ortaya çıkmasa da fazlası ile etkilidirler. Bu anlamda bağlılık da değişik bir durumu yansıtır. Kişinin ailesine bağlılığı, çocuklarına bağlılığı, eşine bağlılığı, arkadaşlarına bağlılığı, iş yerine bağlılığı, çevresine ve yaşamış olduğu ülkeye bağlılığı şeklinde durumlar ciddi anlamda oldukça büyük ehemmiyet arz eder. Pek oldukça insan bu duygu yönünden zayıf hissederse bağlılık duası edilebilir. Hocaların da bu mevzuda yaptıkları yardımlar mühim iken, bilhassa de Kuran’da geçen bazı ayet ve surelerden yardım almak önemlidir. İnsanlar bu şekilde içsel huzura kavuşabileceklerdir. Bilhassa de bağlılık duasının tesir göstermesi ile kişilerin bu anlamda oldukça değişik ve değişik şekilde hissetmeleri de mümkündür.
Eşini kendisine bağlamak isteyen, evlatları ile anne ve babalarını birbirinden ayırmak istemeyen ya da bulunmuş olduğu çevreye direkt bağlı olmasını isteyen kişiler için bağlılık duası edilebilir. Değişik yönlere çekilen durumlarda da bağlılık duası etkilidir. Mesela iki eşten biri diğerine ilgi göstermediğinde ve başka yerlerde mutluluğu aradığında yuvalar yıkılmasın diye bağlılık duası edilebilir. Yüce Tanrı’tan bir çok mevzuda yardım istendiği şeklinde bu biçim mevzularda da yardım istenebilir. Bu ve benzer nedenlerden dolayı da bağlılık duası bir çok süre ön plana çıkarken, Anadolu’nun her yerinde en oldukça malum dualardan biri olarak öne popüler hale gelmiştir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası