çok etkili evlilik büyüsü

Fazlaca etkili bir evlilik büyüsü iyi mi yapabilirsiniz, evlilik büyüsü hakkında merak ettiğiniz detaylar burada olacak ; sevdiğiniz şahıs ile evlenmek için düzenlenmiş oldukca etkili bir evlilik büyüsüdür. Eğer sevdiğiniz şahıs evliliğe soğuk duruyor, sizi oyalıyor yada evlilik düşünmüyorsa onu evlilik düşüncesine götürmek için uygulanan bir yöntemdir. Sadece evlilik, aşk büyüleri hususi tılsım ve teknik isteyen konulardır. O nedenle burada sizinle büyüleri paylaşırken bazı noktaları kör bırakmak durumunda kalıyorum.

Bu sebeple yanlış yada ilmince yapılmayan işlemler asla istenmeyen durumlara sebep olabilir ve bu şekilde mevzular yaşamı etkileyen kaderi etkileyen durumlar olduğundan ihtiyaç duyulan ehemmiyet ve hassasiyeti göstermek meslek etiğimle ilgili bir ilkemdir.

Evlilik büyüsü için aşağıda yazdığım duadan ilkin bir çift alyans (gümüş olabilir), bir kurdela ve bir namaz tesbihi hazırlanmalıdır. Ilkin evlenmek istediğiniz kişinin adını anne adı söyleyerek zikretmeli ve niyet etmelisiniz. Sonrasında ….. tane yasin suresi, …. feth suresi okunması mümkün ve aşağıda yazdığım yakarış da ….. kere okunarak tüm malzemelerin üstüne üflenir. Bu işlem …… gün kadar yapılmalıdır. Sonrasında yüzükler kurdela ile bağlanarak temiz denize atılmalı, tesbih ise devamlı evde saklanmalıdır.

Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cübni ve’l-heremi, ve’l-buhli, ve eûzü bike min azâbi’l-kabri ve eûzü bike min fitneti’l-mayhâ ve’l-memâti.
Allâhümme innî zâlemtü nefsî zulmen kesîran, ve innehü lâ yağfirü’z-zünûbe illâ ente, fağfirlî mağfireten min indike verhamnî, inneke ente’l-gafûrü’r-rahîm”.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası