DELİ GİBİ AŞIK ETME DUASI

Sevdiğim adamın bana gelmesini oldukça istiyordum. Uzun süredir gönlümü kaptırdığım biri vardı. Mahallemizden, benden birkaç yaş büyük bir delikanlıydı. Benim için oldukça fakat oldukça yakışıklı bir insandı. Ben onun için yanıp tutuşuyordum fakat onun beni görmüş olduğu yoktu. Hatta benim varlığımdan bile haberi yoktu. Bundan dolayı, oldukça fakat oldukça üzülüyordum. Bir deva ararken akrabalarımdan biri benim Medyum ismail’tan buluşma almamı istedi. Onu 05449174917 numaralı telefondan aradım, derhal buluşma istedim.

Medyum ismail Anlayışlı ve Yetkin Bir İnsan:

Medyum ismail benimle buluştuğunda son aşama anlayışlı bir tavırla dinledi ve bu beni oldukça rahatlattı. Ona ne kadar sevdiğim bir insan bulunduğunu, fakat onun beni görmediğini, bakmadığını anlattım. Deli benzer biçimde aşık etme duası yazarak iyi mi okumam icap ettiğini ve yapmama gerekenleri bana söyledi. Bende dikkat ederek kendisinin dediklerini aynen yaptım. Bundan sonrasında beklentilerimin de ötesinde, sevdiğim insan bana geldi. Bu kadar yaklaşacağını, duanın bu kadar etkili olacağını kesinlikle beklemiyordum.

Sevdiğim Insanın Sevilmiş olduğu Hanım Oldum:

Yakarma yardımıyla sevdiğim insanın sevilmiş olduğu hanım oldum. Hem de süratli bir halde. Medyum ismail son aşama akıllı, dini inançları da son aşama yüksek olan bir insan. Kendisinin inanç gücüne ve inançlarına oldukça güvendim. Bu da ona güvenmemde oldukça etkili oldu. Şu anda sevdiğim insanla evlilik hazırlıkları yapmaktayım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası