Dil Ağız Bağlama Büyüsü

Dil ağız bağlama büyüsü, aile içindeki geçimsizliklerde en fazla tercih edilen işlemler içindedir. Büyü dili hapsetme, dili kilitleme, ağız bağlama, ağız kilitleme benzer biçimde isimlerle de anılır. Ailede bilhassa kayınpeder, kayınvalide benzer biçimde eşlere direkt müdahale etme yetisi olan insanlara bu büyü yapılmaktadır. Kardeş, elti, amca benzer biçimde başka aile bireylerine yapılabilir. Gelinler ise en fazla kayınvalideleri için bu büyüyü yaptırmayı talep ederler. İstenemeyen evliliklerde de dil ağız bağlama büyüsü talepleri olmaktadır. Hanımefendiler Havas ilminden yardım talep ederek zor durumdan çıkmak isterler. Medyum ismail ile resmi telefonu olan 05449174917 üstünden kontakt kurarak dil ağız bağlama büyüsü ile ilgili data alabilirsiniz.
Iyi mi Yapılır?
Bu büyü hakkında dili bağlanan kişinin konuşamayacağı ya da yapısının değişeceği düşünceleri doğru değildir. Dil ağız bağlama büyüsü iyi mi yapılır, bu sihrin yapılması için ilkin kimin için ve niçin bu sihrin yapılacağına karar verilmelidir. Bu büyü emek vermesi sonrasında şahıs kendisiyle ilgili olmayan mevzularda konuşmamaya adım atar. Büyü çalışmasında Hüddam muskaları yazılır.
Dil Bağlama Büyüsü Kimlere Tutmaz?
Dil bağlama büyüsü kimlere tutmaz, bu mevzuda sihrin tutmayacağı kişiler daha evvel kendisine cevşen yazdırmış olanlardır. Büyülerle daima bazı korumaların aşılması mümkün değildir. Sadece büyü ile hedef alınan şahıs için sonuçlar çalışmanın sonrasında belli olur. Remil bakımlarında kişide cevşen var ise bu ortaya çıkacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası