Dil ağız bağlama büyüsü sevgilimi ikna etti

Sevdiğim kızı bir türlü evlenmeye ikna demiyordum devamlı bana bahanelerle geliyordu ve bu bahanelerin ardı arkası kesilmiyordu ve bende artık bu durumdan oldukça fazla sıkılmaya başlamıştım. Doğal ki her ne kadar durumdan sıkılsam da sevdiğim hanımdan asla vazgeçmiyordum. Tek dileğim onunla evlenmek, yuva kurmaktı o yüzden bu işin peşini doğal ki bırakmadım. Ona evlenme teklif ettiğimde hayır cevabı almamak için dil ağız bağlama büyüsü yaptıracaktım ve bu mevzuda en yakın arkadaşıma açılarak yardım etmesini istedim.
Amacıma bu sayede ulaştım
Kendisinin anası ile görüştük zira o mevzularda oldukça bilgisi olan bir hanımda ve bizlere yardım edebilir diye düşündük. Tahminimizle yanılmadık zira dil ağız bağlama büyüsü mevzusunda bizlere Medyum ismail Beni destek olabileceğini söyleyerek Onun resmi telefon nosu olan 05449174917 numarayı verdi. Daha ilkin kendisinin de ona onlarca defa gittiğini öğrendik ve hepsinden de iyi sonuçlar almıştı Bu beni umutlandırdı.
En doğru şeyi yaptım
Sevdiğim kıza yaptırdığım dil ağız bağlama büyüsü hakkaten oldukça işe yaradı zira daha bu büyüyü yaptırdıktan 5 gün sonrasında evlenme teklifime evet cevabı aldım ve hakikaten gözlerime inanamadım. Bu cevabı almamda Medyum ismail beyin sonsuz katkısı vardır O yüzden buradan ona teşekkür etmek isterim. Şu anda ilişkimiz 1 senedir devam ediyor ve 2 ay sonrasında da nikahımız var. Dilerim siz de benim kadar mutlu olabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Büyülerle mezun olabildim başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası