Dilek Büyüsü Duası

İnsanoğlu pek oldukca açıdan yaşamı sorgular ve bir halde hayatta kalmaya çalışır. Doğrusu insanoğlu oldukca değişik alanlarda etkin bir yaşam sürdürürlerken hem de sıhhatli ve iyi hissederek de yollarına devam etmek isterler. İşte bu aşamada ise mutluluk faktörü öne çıkar. Bundan dolayı nerede ise her işte mutluluk durumu ehemmiyet taşır. Pek oldukca insan daha mutlu ve daha rahat bir yaşam için çırpınır. Söz mevzusu zamanlarda ise kişilerin daha değişik hissetmeleri gerektiğinde değişik yöntemlere başvurulabilir. Mesela bir insan ne yapsa da rahat ve güzel hissedemiyor ise içsel açıdan bir tatminsizlik vuku bulabilir. İşte tam da bu probleminin çözümünde maneviyat öne çıkar. Ellerin Mevla’ya açılarak dualar edilmesi ve noksan hissedilen noktalarda yaratandan yardım istenmesi son aşama hoş hissettirecektir.
Mutlu olma duası bu şekilde yapılır ve hem surelerle, hem de ayetlerle desteklenir. İnsanlar kendilerini içsel yönden iyi ve güzel hissettikçe belli başlı aşamalar kat edilebilecektir. Bundan dolayı sadece ruhun iyi hissetmesi ve mutlu olunması ile bu yönde adımlar atılabilir. Tanrı da bu aşamada kullarına destek olacaktır. Bundan dolayı her şahıs temiz kalp ile yakarma ettiğinde ve niyetleri muntazam olduğunda yakarma ederken dürüst davranır. Bu şekilde de isteklerin kabulü ve duanın kabul edilmesi mühim bir ivme kazanır. Siz de mutlu sezmek istediğinizde kendiniz ya da sevdikleriniz için mutlu olma duası yapabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası