Domuz yağı buldum hayatım değişti

Evde bayram temizliği yapıyordum ki dip köşe silerken her yerde domuz yağı bulunduğunu fark ettim. Doğal ilk başta bunu anlayamadım fakat evde kapıların üstünde yatakların altında olmayacak yerlerde yağlı görüntüler vardı başka bir şey gelmedi aklıma kesinlikle dedim bu domuz yağı ve birisi bana kesinlikle büyü yaptırdı. Elim ayağım titredi ve ne yapacağımı bilemedim. Birinin bana büyü yaptırmış olma ihtimali bile kesinlikle moralimi alt üst etti aslına bakarsanız bir süredir evin içinde refah da kalmamıştı artık kendimi çok da fazla iyi hissetmiyorum ve devamlı hastalanıyordum demek ki tüm bunların sebebi bu domuz yağı idi.
Hayatımı karartacaktı
Bu durumla karşılaşır karşılaşmaz derhal annemi aradım bundan dolayı ne yapacağını bilmeyen bir insan olarak hiç kimseye bir şey anlatamadım. Anneme evde domuz yağı bulunduğunu söyledim. Oda telaş etme meme ve derhal bir icabına bakacağımızı söyleyerek bir tanıdığımızdan yardım istedi. Kendisinden Medyum ismail beyin resmi telefon numarasını aldı ve ikimiz de hemen05449174917’ü aradık.
Artık rahatım
Evimizde domuz yağı bulduğumuzu kendisine anlattık ve muhtemelen bizlere yapılmış olan büyüyü kendisini çözmesini istediğimizde ekledik. Medyum ismail Bey bizlere kesinlikle fazlaca destek oldu ve aslına bakarsanız hakkaten de büyü yapılmış da onu çözdüm neredeyse sonrasında iyileşmeye başladım Evimdeki refah da geri geldi. Fazlaca erken farklıymış olduğunuz için şanslıydık ümit ederim siz de bu şekilde bir durumla karşılaştığınızda derhal Medyum ismail Bey’i ararsınız.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası