Domuz yağı büyüsü evimdeydi

Annem eskiden beri sık sık domuz yağ diye bir büyüden bahsederdi ben de her seferinde bunun hurafe bulunduğunu düşünürdüm ve hiçbir vakit da bu şekilde şeylere inanmazdım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş bundan dolayı hakkaten de böyle bir durum varmış bundan dolayı bir arkadaşımın başına gelmişti ve o bana anlattığın da ben de merak edip domuz yağı büyüsü nedir diye ufak bir araştırma yaptım da hakkaten bu mevzunun birçok insan için büyük sıkıntılara niçin bulunduğunu anladım.
Evimde buldum
Aradan 1 yıl geçtikten sonrasında evimde acayip bir yağ bulduğumda aniden aklıma bu mevzu geldi. Birinin bana bu büyü yaptırmış olabileceğini düşünerek tekrardan internetten domuz yağı büyüsü nedir diye araştırma yaptım buldum ya sanki bu büyüdeki ya benziyor da o yüzden iyice korkmaya başladım ve durumu derhal anneme anlattım. Annem de doğal ki oldukca telaşlandım için aniden ne yapacağını bilemedi fakat teyzemi aradı arkasından Medyum ismail beyin resmi telefon numarası olan 05449174917 nolu hattı bir kağıda yazarak bana verdi.

Büyü mevzusunda ismail beyden yardım aldım
Ben de zaman geçirmeden bu numarayı arayarak Medyum ismail Bey ile görüştüm ve kendisine domuz yağı büyüsü nedir diye sormuş oldum o da bana detaylı şekilde söyledi ben de evinde bu şekilde bir ya bulduğumu anlatınca benim de görüşmeyi kabul etti ve derhal kendisini yanına gittim. Her neyse ki mesele kısa süre içinde çözüldü ve ben de rahat ettim.

Bundan önceki yazımız olan Domuz yağı büyüsünden korkmuştum başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası