Domuz yağı büyüsünden korkmuştum

Geçtiğimiz yıl kayınvalidemin bana büyü yaptırdığını düşünmeye başlamıştım şundan dolayı ev temizlerken kapının üstünde acayip bir yağ buldum önceleri anlamadım fakat sonradan bir dostum bu mevzudan bahsettiğim süre bana domuz yağı büyüsü olabilir demişti ve bu da beni oldukca korkuttu. Derhal bu mevzunun doğru olup olmadığını öğrenebilmek için internetten domuz yağı büyüsü iyi mi yapılır diye araştırma yaptım ve bulduğum her şeyi okuyup gördüğün videolarını izledim. Doğal ki okuduklarımdan sonrasında iyice korkmuştum.
Asla bu kadar korkmamıştım
Okuduğum pek oldukca domuz yağı büyüsü iyi mi yapılır isminde yazı bana büyük endişeler vermeye başladığında ben de soluğu medyum ismail beyin yanında aldım. Onunla görüşerek bu mevzudan kaygı ettiğini evde bir yapı bulunduğunu ve bunun domuz yağı olabileceğini söyledim. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyordum fakat kimsenin kanına girmek da istemiyorum kim bilir yanlıştı fakat Medyum ismail bana hakkaten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı. Kesinlikle kayınvalidemler şüpheleniyorum Fakat kimsenin günahını Almak da istemiyorum kim bilir yanlıştı fakat medyum ismail bana hakkaten domuz yağı büyüsü yapıldığını söylediğinde neredeyse kalbim duracaktı.
Kurtulduğuma memnunum
Tanrı’tan verilmiş sadakan varmış şundan dolayı iyi Medyum ismail Bey’in telefon numarasını bir arkadaşın bana vermişti ben de derhal zaman geçirmeden resmi ne oldu hattını arayarak onunla konuşma şansını bulmuştum. Bu sayede domuz yağı büyüsü iyi mi yapılır mevzusundaki araştırma neticesinde Ben de bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum. 05449174917 nolu numaradan kendisine ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Domuz yağı büyüsü için ismail beyle görüştüm başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası