Dünyamın Karardığı Günler

Her genç kız benzer biçimde ben de bin bir güzel ümit ve hevesle evlendim. Evliliğimin ilk başlarında her şey yolundaydı. Birbirini oldukça seven iki kişiydik. Aramızdan su sızmazdı. Tartışmazdık bile. Öylesine mutlu, öylesine huzurluyduk. Bu mutluluğumuzu bebekle pekiştirdik. Bu kısma kadar her şey güllük gülistanlıktı. İkinci hamileliğim her ikimize de sürpriz oldu. Artık iki çocuklu bir aile olmuştuk fakat vakit geçtikçe aile düzenimizde bir ekip değişmeler oluyordu. Kocam eve geç geliyor, çoğu zaman de içkili oluyor ve bana karşı zerre kadar ilgi göstermiyordu. Aldatıldığımı anlamıştım. Uzun uğraşlarım sonucunda bir sevgilisi bulunduğunu öğrendim. Kocamı kendime çekmek için ne yaptıysam yarar etmedi. Boşanma blöfünde dahi bulundum fakat bana mısın demedi.

Kocamı O Hanıma Yar Edemezdim

Bu süre zarfında oldukça hırpalanmıştım. O hanımdan kocamı kurtarmam lazımdı. Kocamı kendine körkütük âşık etmişti. Bu gerçeğe dayanamıyordum. Fazlaca yakın bir akrabamın tavsiyesine uyup güvenebileceğim bir medyuma ayırma büyüsü yaptırmayı kafama koydum. Bunun için birazcık araştırma yapmalıydım. Ortalık düzmece medyumlarla doluydu fakat gerçek medyum 05449174917 nolu numarada saklıydı. Hocamdan bu mevzuda bana destek olmasını istedim. Beklentilerime en kısa sürede cevap vereceğini söylemiş oldu. Sabır ve umutla erkeğimin o bayanı terk edip bana ve çocuklarına sarılacağı anı beklemeye başladım.

Kocam artık bana ilişkin

Hocamızın da söylediği benzer biçimde beklentim kısa sürede cevap buldu. Kocam ani bir değişiklik yaşadı. Artık o hanımla birlikte değildi. Aldatılan, terk edilen, koca yolu gözleyen tüm bayanlara Medyum ismail’a danışmalarını tavsiye ederim.

Bundan önceki yazımız olan Dört Boynuz Büyüsü başlıklı makalemizde Dört Boynuz Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası