En Etkili Aşık Etme Duası

Aşık etme duası niyetin yaşamı değiştirmesidir. Aşık olan şahıs fazlaca kıymet verdiği ve sevilmiş olduğu kişinin de kendisini sevmesini istemektedir. Aslen sevgiye, aşka, muhabbete çağrı anlamında olan bu yakarış kim bilir en masumane ve en anlamlı dualardan biridir. Kişinin kalbinin niyaz etmesidir. Bundan dolayı en hususi duadır. Aslına bakarsanız aşkın kendisi bir insanoğlunun yaşayabileceği en güzel duygu değil midir? Bir alime sormuşlar: “ Dünyayı kimler yönetmeli?” Bu soruya alim ne politikacı ne felsefece ne de parlak zeka adam yanıtını vermiş. Ona gore dünyayı “gönül sızısı çekmiş” insanoğlu yönetmelidir. Şu sebeple gönül sızısı çekmiş, aşk ile pişmiş insanoğlunun zalim olması mümkün değildir. Bunun tam aksine aşık şahıs merhametlidir, duyarlıdır. Sadece aşık insanın bir de kusuru vardır ki onu zayıf kılar. O zayıflık da onun gözlerinin kör olmasıdır. Aşık etme duası tam da bundan dolayı kısaca aşıkların gözünün kör olmasından dolayı bir çok medyum tarafınca kullanılmıştır. Gerçeklikle asla alakası olmayan dualarla kişileri yanlış yöne sevk etmişlerdir. Aşık adam Tanrı’ın sevgili kuludur. Onlara halk nazarında ermiş adam gözüyle bakılır. O nedenle aşık adama verilecek informasyon kesinlikle doğru olmalıdır. Yoksa vebali büyüktür.

En Etkili Aşık Etme DuasıPin

Bundan önceki yazımız olan Aşık Etmek için Meydana getirilen Etkili Yakarış başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası