En Güvenilir Hoca Kim

Beş senelik mutlu bir evliliğimiz vardı ve çocuğumuzun olmasını fazlaca istememize karşın bu mevzuda sorun yaşıyorduk. Her ne kadar doktora falan gittiysek de hiçbir pozitif yönde netice alamadık. Eşim bana belli etmese de benden fazla üzüldüğünü biliyordum. Yeğenine olan bakışı, ilgisi içimi acıtıyordu. Günlerce ağladım, insanlarla iletişimimi kesip kendimi eve kapattım. Bu artık her insanın dikkatini çekmeye başlamıştı. Eşimle bigün oturup ne yapmalıyız diye düşünmeye başladık. Psikolojim o denli bozulmuştu ki ayrılalım dedim. Eşim de senden kaynaklandığını nerden biliyorsun diyerek bana kızdı.

Çareler tükenmek üzereyken bir ümit hayata merhaba dedi

Kayınvalidemle anne kız şeklinde olduğumuzdan ona her şeyi anlattım. O da bana en güvenilir hoca kim acaba diye kendi kendine düşündü. Anlam verememiştim. Hep korkardım bu şekilde şeylerden. Artık o şekilde bir noktadaydım ki cesaret edip tamam bulalım ve gidelim dedim. Araştırma yaparken Medyum ismail ve 05449174917 numarasına rastladık. Hepimiz fazlaca pozitif yönde yazılar yazmıştı. Esasen o şekilde bir noktadaydım ki gücüm kalmamıştı.

Her şey fazlaca güzel ilerledi

Telefonla buluşma alıp derhal görüşmeyi gerçekleştirdik. Beni o denli rahatlattı ki yüzüm azca da olsa güldü. Güvenilir medyum bulmak en kırılgan olan nokta diyebilirim. Kısa sürede derhal hamile kaldım ve bebeğim şu anda sıhhatli bir halde kucağımda duruyor. Kesinlikle problem yaşayan kişilere güvenilir olduğundan tavsiye ediyorum.

Bundan önceki yazımız olan Medyumlar Sitesi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, Ayırma Büyüsü ve bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası