En güvenilir medyum kim

Hayatım süresince aşk romanları okuyan, aşk filmleri izleyerek vaktimi geçirdim. Bunun için de devamlı olarak aşk birlikteliği yapmak istedim fakat kısmet değilmiş. Daha doğrusu beni istemeye geldiklerinde aslına bakarsak eşime vuruldum diyebilirim. Aynı şeyi eşim hiçbir süre bana hissetmedi. Bana fena asla davranmadı fakat aşkla da dokunmadı. Bunun benim için anlamı fazlaca büyük olduğundan fazlasıyla etkilenebiliyordum. Gözlerine bakınca içim titrerken o bana boş boş bakardı. Bu beni kahrediyordu. Fazla konuşmaz, formaliteden dışarıya çıkardık.

Eşimin de kendine bakılırsa sebepleri vardı

Ailesinin zorlamasıyla benimle bir evlilik yaptığını bildiğim halde ona aşık olmuştum. Hayatında acaba sevilmiş olduğu bir kız mı vardı diye diye senelerce içim içimi yedi. Sormaya da cesaretim yoktu şu sebeple aramızda müthiş bir mesafe vardı. Ona bakılırsa yabancı bir kişiydim ve benimle aynı evde yaşamaya mahkum bir tutsak gibiydi. Bigün TV de bu problemi yaşayan kişinin medyum vesilesiyle bu işin üstesinden geldiğini anlatıyordu. Derhal internetten en güvenilir medyum kim diye arama yaptım. Karşıma kesinlikle hala aklımda olan 05449174917 numarası ile beraber Medyum ismail çıktı.

Her şey aniden tersine döndü

Aşk duası ile eşimi bana kısa sürede aşık etti. O denli mutlu ve huzurluyum ki tanım edemem. Artık bana aşk ile bakan, dokunan ve yaşamı coşku ile paylaşan bir kocam var.

Bundan önceki yazımız olan Medyumlar Sitesi başlıklı makalemizde aşk büyüsü, Ayırma Büyüsü ve bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası