eşinizi ailesinden soğutmak için büyü

Eşiniizi ailesinden soğutmak için elinizden neler gelebilir siz kıymetli okurlarımıza bu mevzuda bazı mühim bilgiler aktaracağız ; Eşinizin ailesi olan iletişimi  kimi zaman evliliğiniz üstünde sıkıntılar yaratabilir.

Eğer eşinizin ailesi evliliğinize zarar verecek amaç ve emelleri taşıyor ve eşinizi bu yönde etkileyip evliliğinizi tehlikeye sokan etki ve tesir altına almak istiyorsa evliliğinizi, eşinizi ve kendinizi korumak için eşinizi ailesinden soğutma için meydana getirilen büyüler mevcuttur. Bunlardan bir tanesini yakarma yöntemi ile yapabilirsiniz. Tılsım, vefk ve celp işlemleri için kesinlikle bir medyum yada hocaya başvurmak gerekmektedir. Aşağıda yazdığım duayı doğru şekilde  okur ve uygularsanız denenmiş ve faydası görülmüş bir yöntemdir.

Ilk olarak 7 gün süresince uygulanması ihtiyaç duyulan bir duadır. 7 tane buz torbası hazırlanmalıdır. her gün bir buz torbası çıkarılarak eriyene kadar aşağıda yazdığım yakarma okunmalıdır. Eriyen buz, su haline dönüşünce eşinize her gün bir bardak su şeklinde içirilmelidir.

“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ”.

Bundan önceki yazımız olan evliliğe ailenin karşı çıkmaması için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası