Eski Karım Büyü Yaptırmış

Merhaba dostlar, size başımdan geçen acı bir durumu anlatmak isterim. Karımla seneler ilkin evliliğimizi sonlandırdık. Boşanmak isteyen taraf bendim bundan dolayı karımın her geçen gün artan kıskançlıkları katlanılmaz boyutlara ulaşmıştı naturel olarak bu işkenceyi daha çok çekmek istemedim. Boşanmamızın peşinden eşimden onlarca defa telefon aldım. Devamlı tekrardan denememizi teklif ediyordu fakat ben o sırada çoktan kalbimi bir başkasına kaptırmış hatta evlilik yolunda ilerlemeye başlamıştım. Eski eşime evlenmek suretiyle olduğumu beni rahatsız etmemesini, benden umudunu kesmesini söyledim. Tekrardan evlendim ve kısa süre sonrasında baba oldum. Fakat bir süre sonrasında mutluluğum burnumdan gelmeye başladı.

Kavgalarımızın sebebi ortaya çıktı

Karımla devamlı tartışıp birbirimize giriyorduk. Zavallı oğlum bizim yüzümüzden her gün kâbus yaşıyordu. İçime sanki şeytan girmişti. Olanlara, dönüştüğüm şekle karım da inanamıyordu. Olmayacak şeylerden münakaşa yaratıp karıma küsüyor uzun süre küs kalıyorduk. Yaşamımız artık kavga gürültüden ibaretti. Eşimin şüpheleri kendisini Medyum ismail ile tanışmaya itti. Eşim şüphelenmekte haklıydı. Medyum ismail ile yazışma kurduğunda eski karamın bana kara büyü yaptığını öğrenmiş olduk. Bende ki negatif değişimin ve evimizdeki huzursuzluğun, aramızdaki kopukluğun sebebi ortaya çıkmıştı.

Kara Büyü Bozuldu

Eşimin hocamızı araması ve peşinden sihrin bozulması tekrardan aramızdaki sıcaklığın oluşmasını ve evimizin refah dolmasını sağlamış oldu. İçerisinde olduğunuz bir ekip sıkıntılar, olumsuzluk ve kötülükler bu büyüye maruz kaldığınız anlamına gelebilir. Eğer bu şekilde bir şeyden kuşku duyuyorsanız ihmalkârlık etmeyip 05449174917 nolu telefondan medyum ismail’a danışın derim.

Bundan önceki yazımız olan En Etkili Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde En Etkili Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası