ESKİ SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü ya da giden sevgiliyi geri getirme büyüsü olarak malum bu büyü türü, oldukca uzun süredir kullanılan kuvvetli ve tesiri yüksek bir büyük yöntemidir. Büyü yapma niyetinde olan kişiler sevdikleri tarafınca terk edilmişse ya da bir ayrılık söz mevzusu ise sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapmayı tercih ederler. Gönül sızısı hiçbir insanoğlunun yaşamak istemediği büyük bir acıdır. Bu biçim büyüler yardımıyla aşk acısının yok edilmesi ve ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Kimi süre sevgili ile uzun senelerden beri bir beraberlik yaşanmış olunsa bile bazı ayrılıklar söz mevzusu olabilir. Bu büyü türü ile insanlara zarar vermeyen ve yarar sağlayacak bir işlem gerçekleştirilmiş olur. Geri döndürme büyüsü süratli tesir ederek neticelerini derhal verecektir. Sihrin tesir edip etmediğini anlaşılması için büyü yapıldıktan sonrasında 7 gün beklenilmesi gerekir. Yedi gün sonunda eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü benzer biçimde iyi niyetli ve rahmani büyülerden netice almak mümkün olabilmektedir. Fazlaca etkili sevgiliyi geri getirme büyüsü deneyimli medyumlarca yapıldığından kişinin etraflıca araştırması ve kesinlikle bir referans edinerek medyum hocayı bulması gerekir. Büyü esnasında geri döndürülmek istenen sevgilinin bazı hususi eşyaları kullanılır. Bundan kaynaklı büyü yaptıracak kişinin bazı vasıta gereçlere erişebilir olması önemlidir.

Eski sevgili geri döndürme büyüsü tesir aralığı kişiden kişiye nazaran farklılık izah edebilir. Bazı kişilerin yaptırmış olduğu büyüler ilk günden itibaren neticelenirken, bazılarının yaptırmış olduğu büyüler 40 güne kadar tesir süresini uzatmaktadır. Giden eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü esnasında büyü yaptıran kişinin sabırlı olması ve isyan etmemesi gerekir ve büyü yaptıran kişinin dikkat etmesi ihtiyaç duyulan noktalara itina göstermesi yapmış olduğu işleme karşı duyarlı olması gerekir. Bunların aksinin yaşanması halinde sihrin tesiri azalabilmekte ve tesir etme süresi uzamaktadır. Eski sevgiliyi geri getirmek amacı ile meydana getirilen aşk büyüsü çoğu zaman kısa süre içinde tesir eden bir büyü olduğundan sıkça medyum hocalar tarafında tavsiye edilir.

Geri Getirme Büyüsü Iyi mi Anlaşılır?

Tüm büyülerde olduğu benzer biçimde giden sevgiliyi geri getirme büyüsünde de büyü tesiri altında olunduğunu idrak etmek için bazı emareleri bakmak gerekir. Geri getirme büyüsü ile davranışları değişen kişiyi idrak etmek için kişinin yüksek derecede abartılı ilgi ve sevgi gösterilerinde bulunup bulunmadığına bakılır. Büyü altında olan kişinin devamlı sevilmiş olduğu kişiyle beraber olmak istemesi ve sevgilisinden ayrı vakitlerde mutsuz, neşesiz bir hale bürünmesi kişinin büyü tesiri altında bulunduğunu işaret eder. Geri getirme büyüsü tesiri altındaki kişiler çoğu zaman iş hayatından uzaklaşarak çalışmak istemezler, yalnızca sevilmiş olduğu kişiyi düşünerek tüm bir günü geçirebilirler. Büyü altındaki kimseler, haklı olsalar bile sevdiklerinden özür dileyerek küslükleri telafi etmek ister. Kişinin kurduğu cümleler ve onlara yüklediği anlamlar değişmiş olur. Şahıs daha oldukca sevilmiş olduğu şahıs ile ilgili konuşmayı ve onun sevilmiş olduğu şeylere öncelik vermeyi tercih eder.
Geri getirme büyüsünün anlaşılabilmesi için muhakkak iyi gözlem yapmak ve karşılaşılan her durumu büyü etkisine yormamak gerekir. Gözlem yapılırken dikkat edilmesi gerekilen hususlardan birisi de; kişinin uyku süreleridir. Geri getirme büyüsü tesirini gösterdiği ilk andan itibaren kişiye halsizlik, bitkinlik ve devamlı bir uyku hali getirir.

En başarıya ulaşmış ve etkin şekilde Geri Getirme Büyüsü İşlemi yaptırmak, hakikatli medyum hocamıza danışmak isterseniz sitemiz üstünden iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın