EŞLERİN ARASINI DÜZELTEN DUA

Eşimle bitmek bilmeyen tartışmalarımız beni oldukca üzüyordu. Birbirimizi hakikaten sevmiş olarak evlendik. İki çocuğumuzla sekiz senelik evliliğimiz bitme noktasına gelmişti. Kişilik çatışması olarak görmediğimiz, evliliğinin tuzu biberi dediğimiz farklılıklarımız gün geldi katlanılamaz oldu. Ben ona o bana oldukca itici görünmeye başlamıştı. Artık beraber vakit geçirmez, söyleşi etmez, yalnız tartışır olmuştuk. Bu yüzden, ayrılık kaçınılmaz olmuştu fakat bir taraftan eşimi oldukca seven bir bayan olarak üzüntüden kahroluyordum. Hanım gününde arkadaşlarıma bu sorunumu anlattım ve ne kadar mutsuz olduğumu belirttim.
ismail Bey Hayatımı Değiştirdi:
Bir kadın dostum bana Medyum ismail ile görüşmemi önerdi. Kendisi daha ilkin birçok problemi ile yardım almış ve son aşama memnun kalmış. Beni götürmek istedi eve derhal 05449174917 numaralı telefondan aradı, randevumu aldı. Buluşma saatinde gittiğimizde oldukca heyecanlı ve karmaşık duygular içindeydim. Iyi mi olacak, düzelecek mi diyordum. Kendisi ile tanışmamı takiben, oldukca yetenekli ve yetkin bir insan bulunduğunu anladım. Bu da beni inanılmaz rahatlattı.
Duası ile Aramız Düzeldi:
Beni dikkatle dinleyerek eşlerin arasını halleden yakarış önerisinde bulunmuş oldu. Iyi mi, ne sıklıkta ve ne vakit okuyacağımı söyledi. Beni bilgilendirdi. Ne vakit istersem arayabileceğimi de belirtti. Ben de kendisine güvenerek dediklerini yaptım. Aslına bakarsanız son aşama hususi, karşısındaki insana itimat veren biri. Bir bakışta derdimi anlamış oldu ve çözdü.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası