Etkili Sevgi Duası Okunuşu

Aşk bağlama ve sevgi benzer biçimde mevzuları barındıran kuvvetli tılsım emek harcamaları vardır. Sadece dualar ile meydana getirilen sevgi işlemleri tesirli uygulamalar olduğudnan hem uygun hemde rahmani telkinler kategorisine girmektedir. Örnek verecek olursak. Bir insanoğlunun sevgisini kazanarak onun kalbine etki etmek maksatlı yapılmaktadır. O kimsenin sizi sevmesi, ilgi duyması yönünde hazırlanmış olur. Genel olarak eşler bu uygulamayı oldukça sık tercih etmektedirler. Heralde; sevgililer, sözlüler ya da nişanlılar içinde da bu uygulamanın yapılması mümkündür. Bunun yanı sıra isterseniz, aşağıda yer edinen duayı … saatinde, … kere okuma yaparak amacınıza ulaşmak için niyaz edebilirsiniz. Yakarma budur:
“Allâhümme’ksim lenâ min haşyetike mâ yehûlu beynenâ ve beyne me’asîke ve min tâatike mâ tübelliğûnâ bihi cenneteke ve mine’l-yakîni mâ tühevvinü bihî aleynâ mesâibe’d-dünyâ. Allâhümme metti’nâ biesmâinâ ve ebsârinâ ve kuvvetin mâ ahyeytenâ vec’alhü’l-vârise minnâ. Vec’al se’renâ alâ men zâlemnâ. Vensurnâ alâ men âdâna velâ tec’al musîbetenâ fi dîninâ velâ tec’ali’d-dünyâ ekbere hemminâ velâ mebleğa ‘ilminâ velâ tusallit aleynâ men lâ yerhamhunâ”.

Bundan önceki yazımız olan Sevgi Büyüsü Duası Kaç Günde Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası