Etkili Soğutma Duası Okunuşu

Değişik mevzularda bir fazlaca sorunlarla savaşım etmek zorunda kalabiliriz. Birini kendimizden soğutup ayırmak yada uzak tutmak için hazırlanan dualar yada okunacak kerimeler vardır. Bununla ilgili problem için meydana getirilen kuvvetli uygulamalardan bahsedeceğim. Bir kızın evlenmesini engellemek, değirmeni durdurmak, yolcuyu engellemek yada dilediğin her şey için ha-tem ile beraber şu âyeti kerimeyi yazınız:
Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ’l işârü uttılet. Yuh-sirûne. Elâ yezünnü ülâike ennehüm mebûsûne. Liyevmin azim. Hemmâzin meşşâin binemîmin. Mennâin lilhayri mü’tedin esîm. Tetecâfâ cünûbihim ani’l medâcii yâ fülân entû velâ ta’rifü ûfın velâ tenzur ve kîlak udû meal kâidîne kezâlike nek’udü kezâ ani’z-zevvâci ev an kezâ velev terâ izfeziû felâ fevtü vü kıfûhüm innehüm mes’ülûne. Vel asri innel insâne lefî husrin.
Yazdıktan sonrasında üstüne Kasemi yedi kere okuyup, dilediğin kişinin olduğu yere gömerseniz istediğin şey gerçekleşir.

Etkili Soğutma Duası OkunuşuPin

Bundan önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Iyi mi Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası