Evlenme Evlilik Büyüsü Duası

Kısmetin açılması ve evlilik yönünde hazırlanan oldukca etkin tılsım ve dualar bulunur. Adam yada kadının bu arzu ve arzusunu yerine getirmesi için salih niyetini yaptıktan sonrasında evlilik hacetinin gerçek olması amacıyla kendisi bir ekip yöntemler haırlayabilir. Ek olarak danışmanlık hizmeti aldığım medyum ve hoca tarafınca telkinler ve tesirli emek harcamalar yapılabilir. Anlatılan şekilde kullanımı sağlandıktan sonrasında yüksek oranda başarıya ulaşılır. Eşine karşı sıoğuk davranan hakaret eden başkalarının yanında minik düşüren bir kocaya karşı hanım bir …. ayın ilk cuma günü sala vaktinde aşşağıdaki ayeti misk ve safran mürekkebi ile yazar yada yazdırıp sol koluna takar bu sayede kocası karısını cok muhabbetle ve şevkatle sever saygılı olur hizaya girer ve kalabalıktan vaz geçer.

Ayet:
Bismillahirrahmanirrahim
elhamdülillahillezi halakas semavati vel ardi ve cealez zulümati ven nure sümmellezine keferu bi rabbihim ya dilun ya hayyü ya kayyum ya zelcelali vel ikram hasbi yallahü veni mel vekil ni mel mevla ve ni men nasir ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. ve sallalhü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sah bihi ve selemle..

Evlenme Evlilik Büyüsü DuasıPin

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası