Evlenmek için Okunacak Dua

Evlilik mevzusunda sorun çeken birisi için hazırlanan etkili yakarış şekilleri vardır. Sadece destek alınarak meydana getirilen çalışmaların netice vermesi daha süratli ve etkin olabilir. Medyum ve hocaların hazırlamış oldukları özenli emek harcamalar bu işe kolaylık sağlar. Ek olarak evlilik duası okuyarak niyetinizi deneyebilirsiniz. Büyü değildir. Aşk sevgi mevzularında okunması ihtiyaç duyulan esmalardır. Size aşık olmasını arzuladığınız kimselere meydana getirilen hususi çalışmalardır. Talep ettiğiniz kimse ile aranızda güçlü bir aşk meydana gelir ve işlem pozitif yönde netice aldığında tesiri bir yaşam sürmektedir. Bunun haricinde birde duları ile okuma yaparak niyet edilebilir. Aşağıdaki kerimeler aşk için olup okuma zamanı…, sayısı ise… dır.
Bismillâhi tevekkeltü alallâhi. Allahümme innî eûzü bike en edılle ev udalle ev ezille ev uzalle ev ezlime ev uzleme ev echele ev yüchele aleyye.

Evlenmek için Okunacak DuaPin

Bundan önceki yazımız olan Ailemin Beni Sevdiğime Vermesi için Yakarış başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası