Evliliğimin Üzerindeki Kara Bulutlar

Eşimle birbirimizi oldukça sevmiş olarak evlendik. Evliliğimizin beşinci yılını geride bıraktığımız günlerde hızla aramızın açıldığını, birbirimizden soğumaya başladığımızı fark etmeye başladık. Canımdan oldukça sevdiğim erkeğimin her gün ellerimin arasından yitik gidiyor olması beni adeta yaşamdan kopartıyor, yaşam tempomu düşürüyor, hiçbir şeye konsantre olmamama niçin oluyordu. Süre geçtikçe aramızdaki kopukluk iletişimsizliğe ve sonunda küs olmamıza yol açtı. Kocamla resmen tek kelime dahi etmiyorduk. Bir süre sonrasında korktuğum başıma geldi ve kocam evi terk etti. Aramızda uçurumlar oluştuğunun her ikimiz de farkındaydık fakat buna neyin sebep bulunduğunu anlayamayacak kadar düşünemez olmuştuk. O vakte kadar ne eşim ne de ben büyüye inanan insanoğlu değildik fakat evliliğimi kurtarmak ve kocamla barışabilmek için buna ihtiyacım vardı.

Medyum ismail’a güvenebilirsiniz

Nerede ise her günüm Medyum aramakla geçiyordu diyebilirim. Ve sonunda Medyum ismail’ı aramaya karar verdim. Birçok insan benzer biçimde benim de ilk olarak şüphelerim olmadı değil fakat sitedeki pozitif yönde yorumlara göz attıkça içimdeki tedirginlik yok olmaya başladı ve derhal 05449174917 nolu numaradan hocamızla iletişime geçmeye karar verdim. Kendisine tüm sıkıntımı anlattım. Yapmış olduğu çalışmaların sonucunda eşime büyü yapılmış bulunduğunu söylemiş oldu. Bu durumu düzeltmek için küs olan eşle barışma duası işlemini gerçekleştirmiş oldu. Fazlaca kısa bir süre sonrasında eşimin bana geri döneceğinin garantisini verdi.

Eşimle aramızdaki küslük sonlandı

Duanın peşinden ertesi gün eşim beni aradı ve benimle tıpkı eskisi benzer biçimde sıcak, tatlı ve sevecen şekilde aşk dolu bir üslupla konuştu. Kulaklarıma inanamıyordum. O anda dünyanın en mutlu hanımı olmuştum. Sizler de bahsettiğim sorunları yaşıyorsanız zaman kaybetmeden hocamızla tanışın derim.

Bundan önceki yazımız olan Evliliğim Darmaduman Olacaktı başlıklı makalemizde Evliliğim Darmaduman Olacaktı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası