Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü iyi mi yapılır sizlere bu yazımızda onun hakkında bilgiler sunacağız ; İnsanların yüzyıllardır istediklerini almak için başvurduğu yollar çeşitlidir. Bunların içinde doğaüstü güçler, büyüler de yer verilmiştir. Üstelik bu yolu seçenlerin sayısı {hiç de} azımsanacak oranda değildir.

Hanım-erkek ilişkileri yüzyıllardır süregelen ve her iki tarafında çeşitli çekişmelerine sahne olan organik bir süreçtir. Kimileri ilişkilerinde, evliliklerinde mutluluğu yakalarken, bazıları maalesef hüsrana uğramaktadırlar. Evliliklerinde problemler olan yada uzun soluklu ilişkisi olup taraflardan birinin evliliğe sıcak bakmadığı durumlarda insanoğlu evlilik büyüsü için talepte bulunabilmektedir.

Evlilik büyüsü, taraflardan birisinin evliliğe yanaşmadığı durumlarda yapılabileceği benzer biçimde kısmeti çıkmayan kişiler için de değişik şekilde uygulanabilir. Evlilik büyüsü meydana getirilen bireylerde, birlikteliği istemeyen partner fikrini değiştirir, kısmeti çıkmayan birine de uygun bir talip çıkagelir.

Evlilik büyüsünün uygulanmış olduğu durumlardan bir diğeri ise evliliğe karşı çıkan aile büyüklerinin ikna edilme aşamasıdır. Büyü yardımıyla rızası olmayan kişiler ikna edilir ve evlilik gerçekleşir.

Evlilik büyüsünün yapım aşaması şu şekildedir. Bazı ayetler bir kağıdın üstüne yazılır ve bu kağıtlar sarılmış olur. Sarılan bu kağıtlar evliliğe yanaşmayan kişinin giysisine yerleştirilir. Eğer bu şekilde bir olanak yoksa büyüyü icra eden şahıs kendi üstünde bu ayetleri taşır. Böylece meydana gelen büyü kısa vakit içinde tesirini gösterir.

Bu büyülerin kalıcı ve etkili olabilmesi için işin uzmanı medyumlar tarafınca yaptırılması gerekmektedir. Büyüyü yaptıranlar hanım yada adam olabilir. Ay gelişme evresindeyken başlayınız. Hususi bir günü ve saati yoktur. Ayın hilal bulunduğunu gördüğünüzde başlayabilirsiniz. Hanımefendilerin tane günlerinde yapmaları daha uygundur. Erkekler de uygulamayı çıplak yapabilirler.
Uygulama için lüzumlu malzemeler;

1. İstediğiniz kişinin resmi
2. Sizin kendi resminiz
3. Temiz bir yerden alınmış toprak
4. Göl, deniz, akarsu, kaynak, suyu
5. İstenen şahıs hanım ise gül yağı adam ise amber yağı

Uygulamanın yapılışı:
İki fotoğraf alınır. Resimler karşı karşıya gelecek şekilde birbirine (eğer istenilen şahıs kadınsa gül erkekse amber yağı ile) yapıştırılır.
15 gün süresince yatağınızın altında saklanır. 15 günün sonunda çıkarılır toprak ve su ile balçık yapılır ve fotoğraf bu çamurun içine konarak 500 cc lik su şişesi boyutunda bir silindir haline getirilir. Özetle sopa yapılır.
15 süresince bu sopaya aşağıdaki mantra 10 kere okunması mümkün.

……… benimle evlensin Ban arı dayak kangfe Habzee Lubadi Zamboola
(…… yazan yere kişin adı gelecek)

15 günün sonunda sopa bir ağacın altına gömülür.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası