EVLİLİK DUASI ÇOK ETKİLİYMİŞ

Yeni evli ve oldukca mutlu bir kadın olarak, medyum ismail’tan aldığım yardımı anlatmak isterim. Medyum ismail ile tanışmam bir dostum vesilesi ile oldu. Şu anda eşim olan insanla uzun süredir birlikteydim. Seneler geçti fakat kendisi ne söz, ne nişan hiçbir şekilde evlilikten bahsetmiyordu. Ben de ayrılır korkusuyla bu mevzuyu fazla açamıyordum fakat doğrusu oldukca sıkılıyordum. Dostum bunaldığımı bilmiş olduğu için bana destek olmak için 05449174917 numaralı telefondan aramamı ve kesinlikle destek olacağına inandığını söylemiş oldu.
Derdimi Dinledi ve Anlamış oldu:
Kendisiyle buluşmaya gittiğim ilk andan itibaren ne kadar saygılı ve hususi bir insan bulunduğunu anladım. Mütevazi olması, beni candan şekilde dinlemesi, derdimi çözmek için yetkin dini bilgisini kullanımı güvenimi sağlamış oldu. Derhal evlilik duası verdi ve yapmam gerekenleri, ritüelleri bana söyledi. Ben de kendisine güvenim oluştuğundan dediklerini yaptım. Daima arayın dedi ve beni yalnız bırakmayacağını da anladım.
Evlilik Duası ile Dileklerim Oldu:
Medyumun bana verdiği evlilik duası oldukca etkiliymiş. Bu duayı okumaya adım atar başlamaz adam dostum olan şimdiki eşim bana değişik davranmaya başladı. Bana artık evlenme zamanı geldiğini ve isteyip istemediğimi sordu, evlenme teklif etti. Bu kadar senedir olmayan oldu ve kulaklarıma inanamadım. Medyum ismail yardımıyla senelerdir hayal ettiğim sevdiğim insanla evlilik gerçekleşti. Oldukca mutluyum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası