Evlilikte Adet Kanı Büyüsü

Eşimle evlenmeden ilkin karı koca ilişkisi yaşamaya başlamıştık aynı evde yaşıyorduk bir çok vakit kavgalarımız fazla şiddetli geçiyordu. Bu durum evlendiğimiz de başıma neler getireceğini de bana düşündürüyordu açıkçası korkmuyor değildim bir taraftan da onu oldukça seviyordum. Gün geldi hiçbir şeye engel olup karar veremediğim için evlendik yalnız düşündüğüm benzer biçimde ilerliyordu tam huzuru bulamıyordum tane kanı büyüsü keşfettim.
Evliliğimi Kurtarmak İçin Harekete Geçtim
Kendi başıma hiç kimseye de belli etmeden bir araştırma içine girdim eşimle evliliğimi sürdürmek için bunu yapmam şarttı bir tane kanı büyüsü nedir diye öğrendikten sonrasında Medyum ismail hocamızı buldum. Onun kapısına bilerek gittiğim de her şeyi başından sonuna kadar anlattım sonrasında oldukça fazla dışarıya çıkamıyorum diye 05449174917 numaralı telefondan iletişimimizi sürdürdük. Kısa vakit içinde her şey yoluna girecekti bunu sabırla bekliyordum mutlu ve rahat bir yuvam olacaktı.
O günden sonrasında bir ihtimal her şey daha da kötüye gidecekti fakat bende hocamda asla pes etmeyecektik tane kanı büyüsü iyi mi yapılır iyice benimsemiştik yolun onunda mutlak bir ışık bizi bekliyor olacaktı. Oldukça fazla da sabretmemize gerek kalmadan her şey kısa vakit da düzeldi eşim melek benzer biçimde biri oldu ve şuan hamileyim hocam yardımıyla muhteşem bir evliliğim var benimle beraber kabul eden sesini yükseltmeyen mükemmel bir eşe sahibim. Buraya tıklayıp arzu duaları başlıklı yazılara ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası