Fotoğrafla Büyü Benim Miladım Oldu

Merhaba. Ben bir arkadaşımdan duyarak ve görerek fotoğrafla büyü uygulamasına kalkıştım. Sonucunu ise oldukca güzel aldım. Sevdiğim kişinin de beni sevmesi, bana bağlanması, bana âşık olması için meğer tek bir fotoğrafı yeterliymiş. Medyum ismail’ı aradım ve fotoğrafla büyü iyi mi yapılır diye bana söyledi. Sonucunda onun benden istediklerini yapmış olup kendimi büyüye teslim ettim. Bu büyü sonucunda anladım ki hayatımın ve ilişkimin ipleri artık benim elimdeydi.
Tek bir fotoğraf yetti
Tek bir fotoğraf yardımıyla o kişinin bana kör kütük âşık olacağını asla tahmin edemezdim. Artık Fotoğrafla büyü nedir diye merak edenlere ben derhal Medyum ismail’ı öneriyorum. Resmen seneler yılı hayalini kurduğum her anı yaşarken buldum kendimi. Oldukca emek harcadığım bu aşkta karşılığı olmadan beklemek beni oldukca yormuştu. Şimdi ise en oldukca sevilen taraf ben oldum. Hayatımın aşkı benim yanımda ve bu hep bu şekilde olacak.
Ek olarak bu büyüyü araştırırken o şekilde oldukca içerikle karşı karşıya kaldım ki her birini tek tek uygulamak istedim. Mesela sabun büyüsü benim oldukca dikkatimi çekti. Bir ihtimal şuan bu yorumumu okuyan arkadaşımın da bu büyüye ihtiyacı vardır. Buraya tıklarsanız eğer büyüye ulaşabilirsiniz. 05449174917 bu numara yardımıyla hayalini kurduğunuz durum ve hale girebileceksiniz. Siz yeter ki bana emin olun. Her şey tam da istediğiniz bir hal alacak bunu görmüş olacaksınız.

Bundan önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Yaptırmak İsteyenler Okuyabilir başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü