Fotoğrafla büyü gerçekmiş

Bir dostum geçen yıl sevilmiş olduğu çocuğun fotoğrafını götürerek büyü yaptırmış ve hakikaten de o evladı kendisine aşık etmişti. Hatta bu mevzu aramızda epey bir konuşulmuştu ve hakikaten inanamamıştık fakat ben de resmen tanık olmuştum. Doğal o zamanlar bu şekilde bir sıkıntım yoktu fakat aradan bir 6 ay geçtikten sonrasında ben de birine aşık oldum fakat benimki de ümitsiz bir aşktı. Ben de fotoğrafla büyü yaptırmaya karar verip arkadaşıma görüştüğü medyumun adını vermesini rica ettim.
Fotoğrafını gösterdim ve büyü yaptırdım
Kendisi medyum ismail Bey ile görüştüğünü ve resmi numarasının da 05449174917 bulunduğunu söylemiş oldu. Bu mevzunun aramızda kalmasını rica ederek derhal ismail Bey’i aradım ve fotoğrafla büyü yaptırmak istediğimi birine fazlaca aşık olduğumu ve kısa zamanda da tesirini görmek istediğimi ilettim. Yapı itibariyle birazcık telaşlı bir insanımdır fazlaca fazla beklemekten asla hoşlanmam bundan dolayı büyüğünün bir an ilkin tesir etmesini istiyordum.
Neticeyi kısa sürede aldım
Tıpkı arkadaşımın yaptırdığı fotoğrafla büyü sonrasındaki süreç şeklinde bende de fazlaca kısa bir halde derhal tesirini gösterdi. Sevdiğim çocuk 3 hafta geçmeden bana çıkma teklif etti ve şu anda hakikaten güzel bir ilişkiye başladık. Her şey fazlaca güzel gidiyor doğal fakat bu mevzuda kesinlikle cesaretimi toplayıp fotoğrafla büyü yaptırma fazlaca etkili oldu diyebilirim. Doğru medyumla karşılaştığım içinde hakikaten fazlaca şanslıyım ümit ederim siz de doğru kişiyle karşılaşmak için medyum ismail Bey’i ararsınız.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası