Fotoğrafla büyü sayesinde mutlu oldum

Fotoğrafla büyü konusunu ilk kez bir arkadaşımdan duymuştum. Kendi adam arkadaşına büyü yaptırarak oldukça güzel bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Açıkçası o güne kadar büyülerle aramda hiçbir bağ yoktu. Hatta asla inanmazdım diyebilirim ki aslen ne kadar doğru bulunduğunu sonrasında başıma gelen bir vakayla anladım. Okul kampında tanıştığın birinin sana oldukça kötü aşık oldum fakat başka şehirlerde yaşıyorduk bir tek elimde ona ilişik bir fotoğraf vardı. Onun da bana ilgisi bulunduğunu düşünüyordum fakat ne yazık ki herhangi bir izahat ya da ilgisini ifade edecek bir şey yapmamıştı.
Kötü halde aşıktım
Gecem gündüzüm onu düşünerek geçiyordu ve onun bana aşık olmasını o denli oldukça isterim ki Her gün yakarma ediyordum. Sonrasında aklıma bigün arkadaşımın yaptırdığı fotoğrafla büyü geldi. Bir ihtimal ben de yaptırırsam aynı sonucu elde ederim diye düşündüm. Doğal ki bu mevzuyu dostum anlatamadım şundan dolayı birazcık gurur yapmıştım ve ona inanmadığım söylediğim için de yeniden ona soramadım.
Netice aşk oldu
Onun fotoğrafla büyü mevzusunda Medyum ismail Bey den yardım aldığını biliyordum. Ben de internetten kendisi hakkında bir araştırma yaparak onun resmi telefon numarası 05449174917’i aldım ve bu numaradan kendisini aradım. Büyü yaptırmak istediğimi ve sevdiğim insana kavuşmak için yardım istediğimi söyledim. Ben oldukça güzel bir halde karşıladı ve hakikaten yapmış olduğu büyü yardımıyla şu anda o insanla birlikteyim ve her şey yolunda gidiyor.

Bundan önceki yazımız olan Domuz yağı kardeşimi etkiledi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası