Fotoğrafla Büyü Yaptırdım Hayatım Değişti

Eşimle güzel giden bir evliliğimiz vardı fakat üst katımda oturan kayınvalidem bu durumu yaşamımız süresince çekememiş daima söz sokmaları ile aramızı açmaya çalışmıştı. Fotoğrafla büyü halletmeye karar verdiğim de buna gönülden inanmıştım ve çok da fazla istekliydim bu zamana kadar bana meydana getirilen bu huzursuzluğu ortadan kaldırmama azca kalmıştı. Karşısına geçip eşimle mutluluğu gözüne sokarak yaşamak istiyordum bunun için oldukca fazla zaman kaybedemezdim o yüzden derhal yapabileceklerimi önüme koydum ve planlarımı yaptım.
Eşime Belli Etmeden Yolunu Buldum
Sevdiğim bir dostum ile fotoğrafla büyü nedir diye bir araştırmaya girdik ve Medyum ismail hocamızı 05449174917 resmi numarasından bulduk derhal görüşmeye gittim ve durumu izah ettim. Beni ve evliliğimi fazlasıyla bunaltmaya süregelen bu hanıma haddini bildirmeli ve artık gidişata dur demeliydin evliliğim bitsin istemiyordum ve kocamla istediğim huzura hızla kavuşmaya can atıyordum.
Fotoğrafla büyü iyi mi yapılır diye düşünürken hocama kayınvalidemin olduğu bir fotoğraf karesini götürmüştüm o an yapılanlardan sonrasında eve geldim ve coşku içinde günlerin hızla ilerlemesini bekledim. Her gün bizlere gelmesi birazcık daha azalan kayınvalidem artık değil bana söz sokmak peşimde pervane bile olmaya başlamıştı şaşkınlığımı da attıktan sonrasında fırsata çevirmeye başladım ve o an anladım ki bu durumun tek emektarı hocam ona daima teşekkürü borç bilirim. Buraya tıklayarak korunma büyüleri adlı yazıları okuyabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası