Geri Döndürmek için Etkili Dua

Dualar ile meydana getirilen ve rahmani işlemler olarak malum tesirleri oldukça yüksek hususi emekler vardır. Ayrılan terk eden yada bir sebepten dolayı giden adam yada bayanı geri getirmek bağlamak yönünde hazırlanmış olur. Yakarma işlemlerinin yanı sıra etkili büyü ve tılsımlarla hazırlanan uygulamalara da yer verilmektedir. Bu mevzuda muzdarip olmuş kişinin işinin ehli bir medyum yada hocaya başvurması tavsiye edilir. Evini terk etmiş, firar etmiş karı yada kocayı evine çevirmek için şuara suresi .. gece gecede …kere …. Ayetleri okunmalıdır. Özelliklede giden, ayrılan, boşanan yada terk eden kişilerin geri gelmeleri için okunması mümkün. Bu yönde etkili olan dualar arasındadır. Tutma olasılıkları da yüksektir. Örnek verecek olursak :
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme ya fatihel ebvab ifteh lena hayrel bab la ilahe illallah muhammedün resulullah bi rahmetike ya erhamerrahimin ya ğafur ya şekür.

YouTube video

Bundan önceki yazımız olan Ayırma Duası Meydana getiren Hoca başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası