Giden kocayı geri getirme duası

Terk eden, ayrılan ya da giden bir kimsenin dönmesi niyeti ile .. ayrı kağıda aşağıdaki yazılı duaları yazıp üstlerine 3 günlük, .. kizbara, .. tane iri tuz koyup büktükten sonrasında birer birer ateşe atılır ve dumanı bitinceye kadar kağıtta yazılı esma ve dualar okunması mümkün. Buna .. gece devam edilir. Bu müddet zarfında firar etmiş yada sevgili geri gelmezse bir düzenleme daha tekrarlanır. Gelene kadar yapılması önerilir. Daha öncesinden denenmiş ve istenilen netice elde edilmiştir.
İbare:
Antayuşin2, helfuşin, helkuşin2, karişin 2, kayişin 2, harişin 2, ezrişin 2, keykemuşin2, tevekkelu ya huddami hazihilesmai vel ayati veclibu ve heyyicu vezicu keza ila in kanet illa sayhaten vahideten fe izahüm cemiun ledeyna muhdarun. Ve innehu le kasemün lev ta’le mune azim. Ihdaru ve tevekkelu ve heyyicu vezicu kalbi filan bin filane bihakki ahiyen şerahiyen ezunayin esbavütün ali şeddayi. Elvahan3, elacele3, essaate3.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası