Gidenin Geri Dönmesini Sağlayan Büyüler

Gidenin Geri Dönmesini Sağlayan BüyülerPin

Gidenin Geri Dönmesini Elde eden Büyüler

Gidenin geri dönmesini elde eden büyüler, giden sevgiliyi yada eşi geri döndürmek için meydana getirilen büyülerdir. Bir gönül ilişkisini sürdürmek, iki taraf için de özveri ister. Yaşamın getirmiş olduğu savaşım, iş kurma stresi ve geçim şartları benzer biçimde dış nedenler ve başka zor koşullar ilişkiye de yansır. Bilhassa erkekler bu şekilde zorluklar yaşamış olduğu vakit belli bir süre yalnız kalmayı tercih ederek uzaklaşırlar. Hanımefendiler ise problemleri konuşarak çözmek isterler. Erkekler zor durumlar hakkında konuşmayı sevmedikleri için sessiz kalabilecekleri bir ortam arayarak uzaklaşır ve ilişkiden giderler.

Bu durumu hanımefendiler kabullenemediği için daha oldukça konuşarak problemleri halletme yoluna giderek hata yaparlar ve ilişki sonunda bitme noktasına varır. İlişki esnasında belli bir süre sevgiyle aşk yaşanmışsa ve bu durum ayrılıkla sonuçlanmışsa eşlerden bir tanesi evi terk etmişse yada ilişkiden kopmuşsa giden kişinin geri dönmesini elde eden büyüler yapılır.

 

PinAyrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü ve Geri Döndürme Celbi

Hem hanımefendiler hem erkekler kimi zaman her şeyin üst üste geldiğini düşünerek bir süre ilişkiye ara verme düşüncesine kapılır. Sadece bu vakit dilimi fazla olursa kişiler ayrılığa doğru sürüklenir. Dolayısıyla aradaki küslüğü yada aradaki kopmayı oldukça fazla uzatmamak ve ayrılan sevgiliyi geri döndürmek birlikteliğin hayrınadır.

Gidenin geri dönmesini elde eden büyüler içinde eğer medyum lüzumlu görürse geri döndürme celbi yazabilir. Bu yazı o kişiye erişmesi amacıyla değil yalnız ritüelin bir parçasıdır. Eğer arada gerçek bir sevgi ve aşk duyguları var ise gurur duygusu bir kenara bırakılsa daha iyi olur. İki şahıs de birbirine kırıcı ve asla hoş olmayan hatta geri dönüşü bile olmayan sözler sarf ettiyse bile tüm bunların anlık söylendiği kabul edilip affedilmelidir. Bir insanoğlunun sinirle söylediği sözleri asla ciddiye almamak gerekir.

 

Geri Döndürme Duası En Etkili- Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptıranlar oldukça başarı göstermiş sonuçlar elde etmektedir. İlişki tam olarak kopma noktasına gelmeden döndürmek ilişkiyi kurtarmak anlamına gelir. Mesela bir hafta- 10 gün ayrılık süresi düzgüsel kabul edilebilir. Sadece bu süreyi aşan her yeni gün her iki şahıs de; “acaba geri dönmek istemiyor mu” “yada sevgiden vaz mı geçti” benzer biçimde sorularla ilişkiye zarar verme oranı yükselir.

Bundan dolayı ayrılık süresini oldukça fazla uzatmamak gerekir ve çiftlerin yeniden bir araya gelmesi birlikteliğin hayrındadır. Gidenin geri dönmesini elde eden büyüler ayrılığın getirmiş olduğu endişeli düşünceleri oldukça fazla büyümeden, çiftlerin yeniden birleşmesini, ilişkiye kalmış olduğu yerden problemleri aşmış ve rahat aşk dolu şekilde yaşamasını sağlar.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası