Göz Bağlama Büyüsü Uygulamaları | Medyum Hocanız.com

Göz Bağlama Büyüsü UygulamalarıPin

Göz Bağlama Büyüsü Uygulamaları

Göz bağlama büyüsü uygulamaları son yıllarda en fazla yaptırılan büyü çeşididir. Bilhassa toplumsal medyanın etken halde kullanılması birliktelikleri ve ilişkileri negatif yönde etkilemiştir. Eşlerden birinin yada her ikisinin gözü dışarı kaymaya adım atmıştır. Aslen bu, büyük bir illüzyondur. Eşinin yada sevgilisinin kıymetini bilmeyip dışarıda yeni maceralara yelken açmak devamlı riskli ve sonu hüsran olmuştur. Sadece bu durumu algı edene kadar, ilişkiler ve evlilikler biter. İş işten geçtikten sonrasında, son pişmanlık yarar etmez.

Gönül ilişkilerinde eşlerin kendi helalinden başkasına gözü kaymasın diye göz bağlama büyüsü yapılır. Bu oldukça tesirli bir büyüdür. Büyü meydana getirilen kişinin eşi dışındaki kişilerle bağlantılarını keser, onlardan soğutur. Sonunda emek emek örülerek oluşturulan ilişki tekrardan hak etmiş olduğu yüce konuma ulaşır.

 

PinGöz Bağlama Büyüsü Nedir?

Göz bağlama büyüsü, sevilmiş olduğu kişinin gözünü bağlamak için meydana getirilen büyüdür. Kişinin gözü başkasına kaymasın, yalnız sevilen şahıs ile ilgilenilsin diye yapılır. Bu şekilde binlerce evlilik kurtulmuştur. Eğer derinlerde sevgi ve saygı var ise fakat bir anlık şeytana uyma yüzünden kişinin aklı karışıp değişik arkadaşlıklar kurma arayışına girdiyse ve yazıştıysa bu durumu geri döndürmek ve toparlamak gerekir.

Göz bağlama büyüsü uygulamaları bu hususlarda oldukça etkilidir. Bu büyü gözü dışarda, dışarı gitmeye eğilimli yada hovarda olarak vasıflandırılan kişilere yapılır. Oldukça faydalıdır. Göz bağlama büyüsü uygulamalarından ilkin var ise kişinin üstündeki nazar temizlenir. Üstünde nazar var ise bu büyü tutmaz. Bundan dolayı nazar giderilir. Her iki şahıs enerjisel olarak koruma altına alınır. Hemen sonra göz bağlama büyüsü işlemine geçilir.

 

Göz Bağlamak İçin Yakarma

Dualar, büyülerin bir parçasıdır. Göz bağlamak için çeşitli yakarma okuma ve yazma uygulamaları vardır. Bu dualar gözü dışarda olan kocanın gözünü bağlamak amacıyla yapılır. Yusuf suresi ve Bakara suresi oldukça etkilidir. İlk 7 gün ve günde bir sefer Yusuf suresi, sonraki 7 gün ve günde bir sefer Bakara suresi arkasından 7 gün gene bir kez Yusuf suresi okunarak 21 günlük yakarma programı tamamlanır.

Bu dualar mümkünse dışından okunmalı yada dinlenmelidir. Şu sebeple dualar okunan mekanın duvarlarına bile sirayet eder. Ve yakarma okunmadığı zamanlarda bile mekanda bulunan kişilerin refah ve mutluluk bulmasına sebep olur. Göz bağlama büyüsü uygulamaları hakkında daha çok data edinmek için bir uzmana başvurabilirsiniz.

 

Rate this post
Yorum yapın