Gözyaşı Dolu Günler

Sevgilimin en yakın arkadaşımla beni aldatması bardağı taşıran son damla olmuştu. Yasak aşklarına şahit olduğum an beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Çift taraflı ihanete uğramış olmak anlayacağınız gibi ürkütücü bir şey. Ağlamaktan yüzüm gözüm şişmiş, artık hiç kimseye güvenim kalmamıştı. Bu ihanetin peşinden naturel olarak sevgilimi terk ettim. Günlerce kapımda gözyaşı döküp af diledi. Bir yanım ondan hala nefret ederken öteki yanım affetmek istiyordu fakat birazcık daha süründürmek istedim. Yapmış olduğu iğrençliğin bedellini peşimden koşarak ödemeliydi. Aylar sonrasında onu affettim fakat artık beni şüpheci birine dönüştürmüştü. Ona bir türlü güvenemiyordum bu yüzden bana bağlı olmasından güvenli olmalıydım.

Medyum arayışlarım

Onu kendime bağlayabilmenin en tesirli yöntemi, sevgilini kendine bağlayacak yakarma olmalı diye düşündüm fakat ilk olarak internette bulunan onca medyum sitesinden en güvenilir olanını seçmeliydim. Gündelik yaşantım neredeyse internette medyum aramaya dönüşmüştü. Netice olarak arayışlarıma değdi. İçime sinen en güvenilir sayfanın burası olduğundan emindim artık dolayısıyla 05449174917 nolu telefon numarasını tuşlamakta gecikmedim. Hocamla aramızda fazlaca samimi bir görüşme gerçekleşti. Telefonu kapatırken aradığımı bulduğuma bir kez daha güvenli olmuştum.

Artık içim rahat

Duanın bu kadar kısa sürede etki etmesi emin olun beni şok etti. Yakarma yardımıyla hem içimdeki negatif duygular yok oldu hem de sevgilim bana arzu ettiğimden daha çok bağlandı. Artık sevgilimin beni tekrar aldatamayacağından güvenli şekilde, içim rahat olarak mutlu ve rahat bir ilişki yaşıyorum.

Bundan önceki yazımız olan Evliliğimin Üstündeki Kara Bulutlar başlıklı makalemizde Evliliğimin Üstündeki Kara Bulutlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası