Havas İlmi

Havas bilimsel aslına bakarsak insanlığa yarar sağlaması açısından öğrenilen ve eski tarihlerden günümüze kadar uzanan bir kavramdır. Oldukça verimli ve pozitif yönde sonuçlar veren bu ilim dalı birçok teknikler içermektedir. İşini doğru tekniklerle ve muntazam amaçlarla icra eden hocalar yardımıyla bu ilim dalı kişileri sıkıntıdan kurtarmaktadır. Bu ilmin öteki adı gizli saklı ilimlerdir. Bazı güçler kullanılarak, esmadan, ayetlerden, sayılardan, evrene bağlı olan her şeyden faydalanılarak tılsım ve dualar oluşturularak insanlara yarar elde eden bu terimi en iyi bilenlerden biri de kesinlikle medyum ismail’tır.
Havas bilimsel nedir?
Havas ilmini şu şekillerde kategorilere ayırabiliriz; anatomik yapıyı incelemek, matematikle meydana getirilen işlemler, burçlar ve astronomi dalları, kimya ve tabiat boyutu. Bununla beraber bir de içsel yönden de havas ilmini dallara ayırabiliriz. Cifr bilimsel, ebced bilimsel, Esma-ül Hüsna. Belirtilen bu ilim ve bilim dalları insanlara maddi ve de içsel yönden hayatlarına çözümler getirmektedir. Görünmeyen güçler ile uygulanmış olduğu için sadece medyum ismail şeklinde birinden kısaca bu işin özünü iyi bilen kişiden yardım almanız gerekir. Gerek tılsımları gerek tüm yakarma formüllerini ve uygulama yöntemlerini iyi bilen hocamız havas bilimsel nedir diye merak edenlere aslına bakarsak bir ışık ve bir rehberdir diyebiliriz.
Havas bilimsel detayları
Havas ilminin iyi bir şey mi fena bir şey mi ya da tehlikeli bir şey mi bulunduğunu merak edenlere şu mevzuda destek olmak istiyoruz, bu bilimsel fena niyeti ile kullananlar kadar kullanmayan hocalar da var. Dolayısıyla niyeti son aşama iyi olan hocamız havas bilimsel detayları doğrultusunda sizlere kendi deneyimleri aracılığı ile kesinlikle yarar elde edecektir. İletişim için 05449174917 nolu hattı devamlı arayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası