Havas İlmine Sahip Medyum Hoca

Havas İlmine Sahip Medyum HocaPin

Havas İlmine Haiz Medyum Hoca

Havas ilmine haiz medyum Hoca, İslam alimleri içinde yer alır. Tanrı tüm canlıları ve varlıkları belli bir sebep üstüne yaratmıştır. İlahi sırları araştıran ek olarak varlıklar, nesneler, sayılar, harfler, rakamlar ve nesnelerin gücünden faydalanarak tanrısal ilimlere haiz olan hocalar Havas ilmine haizdir. İslam alimlerine nazaran her varlığın kendine özgü bir Havas’ı vardır. Bu Havas kendisini öbürlerinden değişik kılan özelliğidir.

Havas bilimsel ile hemhal olanlar ve uğraşan kişiler bu varlıkların ve nesnelerin gizlerini bilmektedirler. Bu data insanoğlu arasındaki sevgiyi şefkati arttırmak için sevenleri birleştirmek yada ayırmak için çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Geçmişte bu ilimler hastalara şifa dağıtılması ve pek oldukça niçin için kullanılıyordu.

 

PinHavas Hocası Nedir? Havas İlmine Haiz Hocalar

Havas ilmine haiz medyum Hoca gizli saklı İlimler olarak malum dualar kelimelerin ve harflerin gücü sayıların birbiriyle ilişkisi ve nesnelerin bazı özelliklerden yararlanarak gayptan haber alan hocalardır.

Havas bilimsel, nefsin gücü, feleklerin yardımı ve tanrısal güçler ve nesnelerin gizli saklı gücünden faydalanarak onları, kişilerin menfaatine nazaran kullanabilmeyi başarmak amacıyla yapılır. Hava ilmine haiz Medyum Hoca aşağıdakileri çoğunlukla kullanmaktadır:

  • Harfler, adların ve yazıların bir araya gelmesiyle oluşturulan Havas bilimsel
  • Dualar sureler ve ayetlerin oluşturduğu havas bilimsel
  • Yıldızların durumu, burçlar ve gezegenlerin etkisine dayanan Havas bilimsel
  • Mevsimler mevsim geçişlerindeki özellikler ve şehirlerin havas bilimsel
  • Rüzgarlar Fırtınalar Deniz ve Kara’nın Havas bilimsel

 

Havas Hocası Nedir? Havas İlmine Haiz Hocalar

Havas bilimsel; doğadaki canlı ya da cansız tüm varlıkların özelliklerini derinlemesine fark etmek ve içindeki sırlara Vakıf olmak amacıyla meydana getirilen emek harcamaları kapsar. Dünyaya gelen her varlık kendi türünün en iyisi olmak için çabalamaktadır. Mesela taşlar bitkiye, bitkiler hayvana, hayvanlar insana benzemeye ve dönüşmeye, insanoğlu ise üstün insana dönüşmeye çalışır. Üstün insan yada kamil insan; en iyi en Erdemli insan olmak ve peygamber ahlakıyla ahlaklanmak anlama gelir. Bazı hocalara nazaran Dünyaya geliş amacı budur.

Havas bilimsel taşları madenleri, bitkileri hayvanları, insanları ve hatta kozmozu incelemektedir. Havas ilmine haiz medyum Hoca, harfler, rakamlar, adlar, dualar içindeki tesirleri keşfederek onları belli amaçlar içinde kullanan hocalardır.

Rate this post
Yorum yapın