Hayatım Kumar Ve İçki Olmuştu

Uzun süredir kurtulamadığım kumar sevdası yüzünden biricik eşimi kaybediş öykümü ve akabinde gelişen durumları sizlerle paylaşmak istedim. Evli ve iki çocuk babası bir adam olarak hayatımın en zor dönemiydi. Kumar, içki ve bazen eşime uyguladığım sertlik naturel olarak terk edilmeme niçin oldu. Tövbe edip düştüğüm bataklıktan kurtuldum fakat düzeldiğime, iyi bir koca ve baba olacağıma karımı ikna edemedim. Eşim iki çocuğumuzla beraber annesinin evine yerleşmişti. Kısa süre sonrasında da boşanma davası açmıştı.

Terk edilmeyi kabullenemiyordum

Bu üzüntü ile tekrardan içkiye başlamamak için devamlı internette boş boş gezinerek kendimi oyalamaya çalışıyordum. Eşimi geri getirebilmeme destek olabilecek bir kaynak bulmaya çalışıyordum ki kendimi bu adreste buldum. Değişik başlıklar altında bulunan yorumlara göz attım. Okuduğum tüm pozitif yönde yorumlar benim de Medyum ismail’la tanışmam icap ettiğini hissettirdi. Asla düşünmeden 05449174917 nolu hattı aradım.

Karımın Eve Dönüşü

Hocamıza karımın boşanmaktan vazgeçmesini, çocuklarımı alıp evimize geri dönmesini oldukca istediğimi belirttim. Bunun için terk edeni getirme büyüsü emek harcaması yapacağını söylemiş oldu. Eşime ve kendime ilişik olan kişisel bilgilerimizi kendisine belirttim. O dakikadan sonrasında benim için coşku dolu bekleme süreci başladı. İlk olarak boşanma davasını geri çekti, hemen sonra çocuklarımızı da alıp evimize geri döndü. Bunlar inanamayacağım kadar kısa bir süre içinde gelişti. Şimdi karım ve çocuklarımla sıcacık yuvamızda mutlu bir aile olmanın keyfini yaşıyoruz.

Bundan önceki yazımız olan Gözyaşı Dolu Günler başlıklı makalemizde Gözyaşı Dolu Günler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası