Hiç Olmadığı Kadar Mutluyuz

Kocam hovarda bir adamdı. 9 senelik evliliğim süresince her an erkeğimin beni biriyle aldatıp aldatmadığını düşünerek yaşadım. Bu sağlıksız süreç paranoyak bir insan olmama sebep olmuş, beni pozitif düşünmekten tamamen alı koymuş, asosyalleştirmiş ve özgüvensiz birine çevirmişti. Fakat zaman içinde gerçeklerle yüzleştim ve erkeğimin beni genç bir hanımla aldattığını öğrendim. Evliliğimi bitirebilir kendime yepyeni bir yaşam kurabilirdim fakat kocamı seviyordum.

Yuvamız Şenlendi

Onu beş para etmeyen bir hanıma yar etmek istemiyordum. Kocama hiçbir şey belli etmedim. Beni aldattığını bildiğimi yüzüne vurmadım bundan dolayı değişik planlarım vardı. İnternet üstünden bağlama için vefk büyüsü araştırmalarına başlamıştım. Karşıma çıkan ilk adres olan bu sayfanın derinliklerinde evliliğime deva olabilecek her türlü bilgiyi öğrenmeye koyuldum. Ve kendimi ismail hocayla bağlantı halinde buldum.

Çocuklarımın Yüzü Güldü

Hocamıza erkeğimin bana, evine ve çocuklarına karşı olan tutumunu anlattım. Onu geri kazanmak istediğimi belirttim. Bana bağlanması için yapmayacağım şey yoktu. İyi ki de 05449174917 numarasını aradığımı düşünüyorum; bundan dolayı şuan kocamla yeni evliler, çifte kumrular benzer biçimde doludizgin devam eden şahane bir evlilik yaşamı içerisindeyiz. Artık kocam eve gelmesi ihtiyaç duyulan saatte geliyor, sorumluluklarını biliyor, çocuklarıyla fazlasıyla ilgileniyor ve beni dünyanın en mutlu hanımına dönüştürüyor. Harikulade bir yuvaya haiz olmak tarifi olmayan duygular yaşamama sebep oldu. Çocuklarımı mutlu görmek, erkeğimin bana olan bağlılığını duymak mükemmel bir şey!

Bundan önceki yazımız olan evliliğe ailenin karşı çıkmaması için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası