Hızlı Tutan Ayırma Büyüsü Duası

İki kişiyi soğutma ayırma yada kendinden soğutup ayırma benzer biçimde mevzuları ele alır. Soğutma duaları tesirli bir o denli da dikkatle okunması ihtiyaç duyulan dualardır. Bu duaları okurken niyet fena olmamalıdır şu sebeple negatif enerjilerin ters tepebilme tehlikesi vardır. Anca bazı durumlarda fena niyete maruz kalan kişiler soğutma dualarını kendilerini koruma amaçlı okurlar. İşte bu yakarış da aynı tarzdadır. Eğer ki kocanız ailesinden fena etkilenmekte, onu kullanan aile fertleri hem de sizin hakkınızda fena konuşmakta ve evliliğinizi zarara uğratmakta ise aşağıdaki duayı akşamları yatmadan ilkin içinizden 3 kere tekrarlayın. Nesr suresinin bu dizeleri oldukça tesirli olduğundan, eğer ki kocanızın ve aile bireylerinin de ismiyle zikrederseniz bu fena niyetli kişilerden korunabilirsiniz ve kocanız da onlardan soğur, artık etkilenmez ve dolayısıyla bu da size tesir etmez hale gelir. Her akşam içinizden yeniden etmeniz ihtiyaç duyulan, Nesr suresi’nin büyülü kelimeleri şöyledir: İzâ câe nasrullahi velfeth. Ve raeytennâse yedhulûne fî dinillâhi efvâcâ. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh, İnnehû kâne tevvâbâ. Kocanızın ve aile bireylerinizin ismiyle yeniden edin.
Not: En etkili soğutma ayırma büyülerinden olan karabiber büyüsü yuva yıkan büyü olarakta bilinir. Sihrin orjinal şu demek oluyor ki ana vatanı hindistandadır.

Hızlı Tutan Ayırma Büyüsü DuasıPin

Bundan önceki yazımız olan Eski Sevgiliden Kurtulma Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası