Huzurumuz İçin Adıyla Yapılan Büyü Gerekiyordu

Eşimin beni aldattığını öğrendiğim de hemen hemen yeni hamileydim ve bundan onun haberi yoktu ne yapacağıma derhal karar vermeliydim ya evliliğim bitecekti ya da düzelerek devam edecekti. Baba evine gitmek hele ki bu durumdayken zor olacaktı sadece eşim değişmeden de asla bu durumu kabullenemezdim adıyla meydana getirilen büyü duymuştum benim için lazım olacağı ise asla aklıma gelmezdir.
Çocuğum için Kocamı Affettim
Yaşadıklarımı aileme anlatamazdım o yüzden kız kardeşimi alarak zamanında duyduğum hocamızı en önce 05449174917 numaralı telefondan aradım ve buluşma istedim sağ olsun derhal ayarladı. Karşısında kendimi tutamıyor devamlı ağlıyordum olabilecek en kısa süre da her şeyin düzeleceğini söylemiş oldu ve adıyla meydana getirilen büyü nedir bana düzgünce deklare etti. Asla zaman kaybetmeden yapacaklarımız için hazırlandık hocam ne dediyse dinledim biliyordum sonrasında mutluluk beni bekliyordu ikinci bir kadının var olma hissini aklımdan da silecektim.
Bu şekilde bir durumu hiçbir hanım hazmedemez fakat ben her şeyi çocuğum için yapıyordum adıyla meydana getirilen büyü iyi mi yapılır öğrendim ve sonrasında beklemeye koyuldum. Her gün birazcık daha eve erken gelmelere, telefonu ile oynamamaya başlamıştı artık tabip kontrollerinde de elimden tutan bir kocam vardı hissediyordum huzurumuz artık fazlaca yakındı. Hocama ne kadar teşekkür etsem azca kalır yardımıyla bir evlilik kurtuldu artık ikimiz de birbirine yeni âşık gençler gibiyiz. Buraya tıklayıp kavuşma büyüleri ile ilgili yazıları okuyabilirsiniz dostlar.

Bundan önceki yazımız olan Tane Kanı İle Meydana getirilen Büyü Hikayesi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası